| İsim | Balon Şişirme Cihazı Fosforlu Tıbbi 30ATM Basınç Göstergesi 40mm |
| Kadran Boyutu | 40mm (veya özel boyut mevcuttur) |
| Kasa | Plastik kasa |
| Basınç | Mpa, diğer ölçek birimleri bar, psi, kg/cm² vb. (isteğe bağlı) |
| Halka | Yok |
| Mekanizma | Pirinç |
| Soket | Pirinç |
| Bourdon tüpü | Bronz |
| Kadran plakası ve ibre | Alüminyum |
| Pencere | Plastik |
| Bağlantı boyutları | 1/8" 1.5" için, 1/4 2" için, 2.5" kasa; 1/2 4", 6" için |
| Bağlantı dişleri | Metrik Diş, NPT, BSP (G, PF), BSPT (ZG, PT) |
| Montaj | Alt (Veya panel, alt montaj mevcuttur) |
| Doğruluk | 1.5"(40mm), 2"(50mm), 2.5(63mm) - 2.5% 4"(100mm) ve 6"(150mm) - 1.6% |
| Basınç sınırlaması | Sabit: tam ölçek değerinin 3/4'ü Dalgalanma: tam ölçek değerinin 2/3'ü Kısa süre: tam ölçek değeri |
Qingdao DaZeFengYang, profesyonel bir basınç göstergesi ve donanım araçları üreticisi ve Çin Ulusal Donanım Derneği üyesidir.
Yüksek vasıflı teknik uzmanlarımızla birlikte, basınç göstergeleri için GB/T (Çin Standardı) ve Uluslararası Standartlar gereksinimlerine uygun kalite standartlarını karşılamak için çaba gösterdik. Basınç göstergeleri, gaz regülatörleri, kesme torçları ve kaynak torçları dahil olmak üzere tüm ürünlerimiz için ISO9001 ve CE sertifikası aldık.
Yıllar süren geliştirme boyunca, artık rekabetçi fiyatlar ve güvenilir teslimatlarla hem özel hem de standart ürünlerden oluşan etkileyici bir seçki sunuyoruz. Hızlı satış ve satış sonrası hizmetimiz, şirketimizi dünya çapındaki müşteriler, özellikle Avrupa, Güneydoğu Asya, Orta Doğu, Amerika ve Avustralya'dan distribütörler ve ithalatçılar için çekici kılmaktadır.
Telefon, e-posta yoluyla bizimle iletişime geçebilir veya şirketimizi ziyaret edebilirsiniz. Sizinle birlikte harika bir gelecek yaratmayı içtenlikle umuyoruz.
E-posta: sales1@qddzfy.com
WhatsApp: +8615153253081