| Garanti | 1Y, 12 Ay |
|---|---|
| Özelleştirilmiş destek | OEM, ODM, OBM |
| Ürün Adı | kapsül basınç göstergesi |
| Bağlantı | Alt |
| Malzeme | Paslanmaz çelik |
| Özelleştirilmiş destek | OEM, ODM |
|---|---|
| Kasa Boyutu | 80mm |
| Kesinlik | %1,6 |
| Bağlantı İpliği | NPT,BSP(G,PF),BSPT(ZG,PT)1/2" |
| Garanti | 1 yıl |
| Garanti | 1 yıl |
|---|---|
| Özelleştirilmiş destek | OEM, ODM |
| Boyut | 2,5"(60mm) |
| Ödeme | çeşitli ödeme yöntemleri |
| Malzeme | SS kağıdı ve SS içleri |
| Özelleştirilmiş destek | OEM, ODM |
|---|---|
| Boyut | 4"(100mm) |
| Ödeme | çeşitli ödeme yöntemleri |
| Malzeme | SS kağıdı ve SS içleri |
| Anahtar Kelime | Basınç ölçer |
| Garanti | 1 yıl |
|---|---|
| Özelleştirilmiş destek | OEM, ODM |
| Boyut | 4"(100mm) |
| Ödeme | çeşitli ödeme yöntemleri |
| Malzeme | SS kağıdı ve SS içleri |
| Özelleştirilmiş destek | OEM, ODM, OBM |
|---|---|
| Ürün Adı | radyal basınç göstergesi |
| Dava | Paslanmaz çelik |
| Boyut | 100 mm |
| Kesinlik | %1,6 |
| Özelleştirilmiş destek | OEM, ODM |
|---|---|
| Boyut | 4"(100mm) |
| Ödeme | çeşitli ödeme yöntemleri |
| Malzeme | SS kağıdı ve SS içleri |
| Garanti | 1 yıl |
| Garanti | 1 Yıl, 1 Yıl |
|---|---|
| Özelleştirilmiş destek | OEM, ODM, OBM |
| Ürün Adı | diyafram basınç göstergesi |
| Dava | Paslanmaz çelik |
| Boyut | 100 mm |
| Garanti | 1 Yıl, 1 Yıl |
|---|---|
| Özelleştirilmiş destek | OEM, ODM, OBM |
| Ürün Adı | diyafram basınç göstergesi |
| Boyut | 60mm |
| Ödeme | çeşitli ödeme yöntemleri |
| Garanti | 1 yıl |
|---|---|
| Özelleştirilmiş destek | OEM |
| Boyut | 2,5" |
| Ödeme | çeşitli ödeme yöntemleri |
| Malzeme | SS kağıdı ve SS içleri |