| Özelleştirilmiş destek | OEM, ODM |
|---|---|
| Kasa Boyutu | 80mm |
| Kesinlik | %1,6 |
| Bağlantı İpliği | NPT,BSP(G,PF),BSPT(ZG,PT)1/2" |
| Garanti | 1 yıl |
| Garanti | 1 yıl |
|---|---|
| Özelleştirilmiş destek | OEM, ODM |
| Ürün Adı | kapsül alçak basınç göstergesi |
| Bağlantı | Alt |
| Malzeme | paslanmaz çelik kapak bronz iç kısımları |
| Garanti | 1 yıl |
|---|---|
| Özelleştirilmiş destek | OEM, ODM |
| Ürün Adı | kapsül alçak basınç göstergesi |
| Bağlantı | Alt |
| Malzeme | Siyah çelik kapak bronz iç kısımlar |
| Garanti | 1 yıl |
|---|---|
| Özelleştirilmiş destek | OEM, ODM |
| Ürün Adı | kapsül alçak basınç göstergesi |
| Bağlantı | Alt |
| Malzeme | Paslanmaz çelik |
| Malzeme | Paslanmaz çelik çanta ve pirinç conenction |
|---|---|
| Bağlantı | Geri |
| Basınç aralığı | Mikro düşük basınç |
| Kesinlik | % 2.5 |
| Arama Boyutu | 63mm |
| Özelleştirilmiş destek | OEM, ODM, OBM |
|---|---|
| Ürün Adı | mikro düşük basınç göstergesi |
| Bağlantı | Alt |
| Malzeme | paslanmaz çelik veya siyah çelik |
| Kesinlik | %1,6 |
| Garanti | 1 yıl |
|---|---|
| Özelleştirilmiş destek | OEM, ODM |
| Ürün Adı | kapsül alçak basınç göstergesi |
| Bağlantı | Alt |
| Malzeme | Siyah çelik kapak bronz iç kısımlar |
| Arama Boyutu | 4 inç / 100 mm |
|---|
| Garanti | 1 yıl |
|---|---|
| Özelleştirilmiş destek | OEM, ODM |
| Ürün Adı | kapsül alçak basınç göstergesi |
| Bağlantı | Alt |
| Malzeme | Siyah çelik |