| Garanti | 1 yıl |
|---|---|
| Özel Destek | OEM, ODM |
| Malzeme | Siyah çelik |
| Orijinal yer | Çin'de yapılmış |
| Kadran boyutu | 60mm veya gereksinimlere göre yapılmış |
| Garanti | 1 yıl |
|---|---|
| Özelleştirilmiş destek | OEM, ODM |
| Yağ Dolu | Yağ doldurmak mümkün değil |
| Malzeme | Paslanmaz çelik |
| Bağlantı | Alt |
| Garanti | 1Y |
|---|---|
| Özelleştirilmiş destek | OEM, ODM, OBM |
| Malzeme | Siyah çelik kasa |
| Orijinal yer | Çin'de yapılmış |
| Kadran boyutu | 60mm veya gereksinimlere göre yapılmış |
| Hizmet | satış sonrası hizmeti tamamlayın |
|---|---|
| Kalite | 1 yıl |
| Pencere Malzemesi | Akrilik, Cam |
| Bourton Tüpü | Paslanmaz çelik |
| Işaretçi | Siyah Boyalı Alüminyum |
| Malzeme | Siyah çelik |
|---|---|
| Renk | Siyah |
| Avantajlar | Neme dayanıklı, Aşınmaya dayanıklı, Çevre dostu, Yüksek dayanıklı |
| Ambalaj bilgileri | İç plastik torba, ihracat kartonu dışarı doğru. Palet isteğe bağlı. |
| Teslim süresi | 5-30 gün |
| Malzeme | SS Çelik |
|---|---|
| Renk | Gümüş |
| Avantaj | Neme dayanıklı/Aşınmaya dayanıklı/Çevre dostu/Yüksek dayanıklı |
| Avantajlar | Neme dayanıklı, Aşınmaya dayanıklı, Çevre dostu, Yüksek dayanıklı |
| Ambalaj bilgileri | İç plastik torba, ihracat kartonu dışarı doğru. Palet isteğe bağlı. |
| Özel Destek | OEM, ODM |
|---|---|
| Malzeme | Paslanmaz çelik kasa |
| Bağlantı | Alt |
| Garanti | 1 yıl |
| Boyut | 100 mm |
| Garanti | 1 Yıl, 1 Yıl |
|---|---|
| Özelleştirilmiş destek | OEM, ODM |
| Kadran boyutu | 60mm |
| Malzeme | Paslanmaz çelik |
| Hizmet | satış sonrası hizmeti tamamlayın |