| Türü | Vakum basınç göstergesi |
|---|---|
| Malzeme | Pirinç bağlantılı çelik kasa |
| Orijinal yer | Çin'de yapılmış |
| Kadran boyutu | 40mm veya gereksinimlere göre yapılmış |
| Basınç aralığı | Gereksinimlere göre yapılır, Mpa, bar, psi, kg vb. |
| Garanti | 1 yıl, 12 ay |
|---|---|
| Özelleştirilmiş destek | OEM, ODM, OBM |
| Ürün Adı | kapsül alçak basınç göstergesi |
| Bağlantı | Alt |
| Malzeme | Paslanmaz çelik |
| Türü | Vakum basınç göstergesi |
|---|---|
| Özelleştirilmiş destek | OEM, ODM, OBM |
| Malzeme | vakum monometresi |
| Orijinal yer | Çin'de yapılmış |
| Kadran boyutu | 100mm veya gereksinimlere göre yapılmış |
| Garanti | 1 yıl, 12 ay |
|---|---|
| Özelleştirilmiş destek | OEM, ODM, OBM |
| Ürün Adı | kapsül alçak basınç göstergesi |
| Bağlantı | Alt |
| Malzeme | paslanmaz çelik veya siyah çelik |
| Özelleştirilmiş destek | OEM, ODM, OBM |
|---|---|
| Ürün Adı | mikro düşük basınç göstergesi |
| Bağlantı | Alt |
| Malzeme | paslanmaz çelik veya siyah çelik |
| Kesinlik | %1,6 |
| Malzeme | Siyah çelik veya paslanmaz çelik kasa |
|---|---|
| Özel Destek | OEM, ODM |
| Işaretçi | Alüminyum |
| Dağı | Radial veya Geri |
| Uygulama | Hem pozitif hem de negatif basıncı ölçmek için uygun |
| Garanti | 1 yıl |
|---|---|
| Özelleştirilmiş destek | OEM, ODM |
| Malzeme | plastik |
| Orijinal yer | Çin'de yapılmış |
| Kadran boyutu | 40mm |
| Kadran boyutu | 4 inç |
|---|---|
| pencereler | güvenli cam veya cam |
| Çalışma sıcaklığı | 0-200°C |
| Pencere Malzemesi | kalınlaştırılmış cam |
| Pencere | Cam veya plastik |
| Garanti | 1 yıl |
|---|---|
| Özelleştirilmiş destek | OEM, ODM |
| Kadran boyutu | 38mm |
| Malzeme | Çelik / Pirinç |
| Yağ | Yağ yok. |
| Dosya malzemesi | çelik |
|---|---|
| Doğruluk | +/- %2,5 |
| Montaj Tipi | Alttan veya Arkadan Montaj |
| Deneyim Üretmek | 10 yıl |
| Ölçüm aralığı | talepler olarak |