| Garanti | 1 yıl |
|---|---|
| Özelleştirilmiş destek | OEM, ODM |
| Malzeme | Siyah çelik kasa |
| Orijinal yer | Çin'de yapılmış |
| Kadran boyutu | 100mm veya gereksinimlere göre yapılmış |
| Garanti | 1 yıl |
|---|---|
| Özelleştirilmiş destek | OEM, ODM |
| Malzeme | Siyah çelik kasa |
| Orijinal yer | Çin'de yapılmış |
| Kadran boyutu | 250mm veya gereksinimlere göre yapılır |
| Malzeme | Siyah çelik |
|---|---|
| Renk | Siyah |
| Avantajlar | Neme dayanıklı, Aşınmaya dayanıklı, Çevre dostu, Yüksek dayanıklı |
| Ambalaj bilgileri | İç plastik torba, ihracat kartonu dışarı doğru. Palet isteğe bağlı. |
| Teslim süresi | 5-30 gün |
| Malzeme | SS Çelik |
|---|---|
| Renk | Gümüş |
| Avantaj | Neme dayanıklı/Aşınmaya dayanıklı/Çevre dostu/Yüksek dayanıklı |
| Avantajlar | Neme dayanıklı, Aşınmaya dayanıklı, Çevre dostu, Yüksek dayanıklı |
| Ambalaj bilgileri | İç plastik torba, ihracat kartonu dışarı doğru. Palet isteğe bağlı. |
| Ekran Boyutları | 40/50/60/80/100mm |
|---|---|
| Ödeme koşulları | T/T,L/C,D/A,D/P,Western Union |
| Operating temperature | -40 To 120 °C |
|---|---|
| Port | QingDao,ShangHai,Ningbo, Guangzhou |
| Mounting type | Panel Mount |
| Connection Size | 1/4 1/2"inch NPT,BSP |
| Dial Size | 2"(50mm) |
| Garanti | 1 yıl |
|---|---|
| Özelleştirilmiş destek | OEM, ODM, OBM |
| Malzeme | Siyah çelik |
| Orijinal yer | Çin'de yapılmış |
| Kadran boyutu | 100mm veya gereksinimlere göre yapılmış |
| Connection Size | 1/4 1/2" 3/8"BSP NPT M |
|---|---|
| Mount | Bottom Mount |
| Oil Filled | No Oil/ Dry |
| Company Type | Manufacturer |
| Size | 40mm-250mm |
| Garanti | 1 yıl |
|---|---|
| Özel Destek | OEM, ODM, OBM |
| Ürün Adı | genel çelik basınç göstergesi |
| Malzeme | Siyah çelik kasa |
| Orijinal yer | Çin'de yapılmış |