| Ürün Adı | yağ basınç göstergesi yok |
|---|---|
| Malzeme | Tamamı paslanmaz çelik |
| Boyut | 60mm |
| Özelleştirilmiş destek | OEM |
| pencere | Cam, Plastik |
| Garanti | 1 yıl |
|---|---|
| Özelleştirilmiş destek | OEM, ODM, OBM |
| Ürün Adı | kuru basınç göstergesi |
| Malzeme | Tamamı paslanmaz çelik |
| Boyut | 100 mm |
| Ürün Adı | kuru basınç göstergesi |
|---|---|
| Garanti | 1Y |
| Özelleştirilmiş destek | OEM, ODM, OBM |
| Malzeme | Tamamı paslanmaz çelik |
| Boyut | 60mm |
| Özelleştirilmiş destek | OEM, ODM, OBM |
|---|---|
| Ürün Adı | kuru basınç göstergesi |
| Malzeme | Tamamı paslanmaz çelik |
| Boyut | 100 mm |
| pencere | Cam, Plastik |
| Ürün Adı | paslanmaz çelik basınç göstergesi |
|---|---|
| Garanti | 1 yıl |
| Özelleştirilmiş destek | OEM, ODM, OBM |
| Malzeme | Tamamı paslanmaz çelik |
| Boyut | 60mm |
| Garanti | 1Y |
|---|---|
| Özelleştirilmiş destek | OEM, ODM, OBM |
| Ürün Adı | yağ basınç göstergesi yok |
| Boyut | 60mm |
| Malzeme | Paslanmaz çelik |
| Garanti | 1Y |
|---|---|
| Özelleştirilmiş destek | OEM, ODM, OBM |
| Boyut | 100 mm |
| Malzeme | Paslanmaz çelik |
| Kesinlik | %1,6 |
| Özelleştirilmiş destek | OEM, ODM, OBM |
|---|---|
| Ürün Adı | tamamı paslanmaz çelik basınç göstergesi |
| Malzeme | Tamamı paslanmaz çelik |
| Bağlantı | Alt |
| Boyut | 100 mm |
| Garanti | 1 yıl |
|---|---|
| Özelleştirilmiş destek | OEM, ODM |
| Ürün Adı | tamamı paslanmaz çelik sismik basınç göstergesi |
| Boyut | 4"(100mm) |
| Malzeme | Paslanmaz çelik |
| Garanti | 1 yıl |
|---|---|
| Özelleştirilmiş destek | OEM, ODM |
| Ürün Adı | tamamı paslanmaz çelik basınç göstergesi |
| Malzeme | Paslanmaz çelik |
| Basınç aralığı | 0 ~ 100Mpa, bar, mbar, vb |