| Ürün Adı | Mini Basınçölçer |
|---|---|
| Boyut | 41mm |
| Malzeme | çelik |
| Özel Destek | OEM, ODM, OBM |
| Doğruluk | %4 |
| Ürün Adı | Elektrikli temas basınç ölçer |
|---|---|
| Garanti | 1 yıl |
| Özelleştirilmiş destek | OEM, ODM, OBM |
| Basınç aralığı | 0~100Mpa,bar,mbar,psi vb. |
| Kesinlik | %1,6 |
| Malzeme | çerçevelik halka basınç ölçer |
|---|---|
| Garanti | 1 Yıl |
| Özelleştirilmiş destek | OEM, ODM, OBM |
| Orijinal yer | Çin yapımı |
| Arama Boyutu | 100mm veya gereksinimlere göre yapılmış |
| özelleştirilmiş destek | OEM, ODM, OBM |
|---|---|
| Malzeme | darbeye dayanıklı basınç göstergesi |
| Orijinal Yer | ÇİN YAPIMI |
| Arama Boyutu | 100 mm |
| Basınç aralığı | Gereksinimlere göre yapılır, Mpa, bar, psi, kg vb. |
| Ürün Adı | elektronik basınç göstergesi |
|---|---|
| özelleştirilmiş destek | OEM, ODM, OBM |
| Basınç aralığı | 0 ~ 100Mpa, bar, psi vb. |
| Kesinlik | %1.0 |
| Malzeme | Siyah çelik |
| Garanti | 1 yıl |
|---|---|
| Özelleştirilmiş destek | OEM, ODM |
| Özellik | Dayanıklı |
| Ana Pazar | dünyanın her yerinde |
| Ödeme | çeşitli ödeme yöntemleri |
| Garanti | 1 yıl |
|---|---|
| Özelleştirilmiş destek | OEM, ODM, OBM |
| Malzeme | Siyah çelik kasa |
| Orijinal yer | Çin'de yapılmış |
| Basınç aralığı | Gereksinimlere göre yapılır, Mpa, bar, psi, kg vb. |
| Garanti | 1 yıl |
|---|---|
| Özelleştirilmiş destek | OEM, ODM, OBM |
| Ürün Adı | endüstriyel basınç göstergesi |
| Malzeme | Siyah çelik kasa |
| Orijinal yer | Çin'de yapılmış |
| Garanti | 1 yıl |
|---|---|
| Özelleştirilmiş destek | OEM, ODM |
| Şirket türü | Üreticisi |
| Kullanımı | Ölçüm Aletleri |
| Malzeme | Karbon çelik, paslanmaz çelik vb. |
| Garanti | 1 yıl |
|---|---|
| Özelleştirilmiş destek | OEM, ODM |
| Ürün Adı | paslanmaz çelik malzeme gliserin basınç göstergesi |
| Boyut | 100 mm |
| Malzeme | paslanmaz çelik kasa, pirinç iç kısımlar |