| Özel Destek | OEM, ODM |
|---|---|
| Malzeme | Paslanmaz çelik kasa |
| Bağlantı | Alt |
| Garanti | 1 yıl |
| Boyut | 100 mm |
| Garanti | 1 yıl |
|---|---|
| Özelleştirilmiş destek | OEM, ODM |
| Malzeme | plastik |
| Orijinal yer | Çin'de yapılmış |
| Kadran boyutu | 40mm veya gereksinimlere göre yapılmış |
| Garanti | 1 yıl |
|---|---|
| Özelleştirilmiş destek | OEM, ODM |
| Malzeme | Bakır bağlantısı olan siyah çelik kablo |
| Orijinal yer | Çin'de yapılmış |
| Kadran boyutu | 150mm |
| Garanti | 1 yıl |
|---|---|
| Özelleştirilmiş destek | OEM, ODM |
| Malzeme | plastik |
| Orijinal yer | Çin'de yapılmış |
| Kadran boyutu | 40mm |
| Garanti | 1 yıl |
|---|---|
| Özelleştirilmiş destek | OEM |
| Malzeme | Siyah çelik |
| Orijinal yer | Çin'de yapılmış |
| Kadran boyutu | 40mm veya gereksinimlere göre yapılmış |
| Garanti | 1Y |
|---|---|
| Özelleştirilmiş destek | OEM, ODM, OBM |
| Malzeme | Siyah çelik |
| Orijinal yer | Çin'de yapılmış |
| Kadran boyutu | 40mm veya gereksinimlere göre yapılmış |
| Garanti | 1 Yıl, 1 Yıl |
|---|---|
| Özelleştirilmiş destek | OEM, ODM |
| Kadran boyutu | 60mm |
| Malzeme | Paslanmaz çelik |
| Hizmet | satış sonrası hizmeti tamamlayın |
| Garanti | 1 Yıl, 1 Yıl |
|---|---|
| Özelleştirilmiş destek | OEM, ODM |
| Kadran boyutu | 100 mm |
| Malzeme | Paslanmaz çelik |
| Hizmet | satış sonrası hizmeti tamamlayın |
| Garanti | 1 Yıl, 1 Yıl |
|---|---|
| Özelleştirilmiş destek | OEM, ODM |
| Kadran boyutu | 63mm |
| Malzeme | Siyah çelik kasa, bakır iplik. |
| Hizmet | satış sonrası hizmeti tamamlayın |
| Malzeme | Siyah çelik/paslanmaz çelik kasa |
|---|---|
| Garanti | 1 yıl |
| Hizmet | satış sonrası hizmeti tamamlayın |
| Kadran boyutu | 63mm |
| Kalite | Garanti veren ilk |