| Özelleştirilmiş destek | OEM, ODM, OBM |
|---|---|
| Ürün Adı | mini hava basınç göstergesi |
| Boyut | 25 mm |
| Malzeme | Çelik |
| Kesinlik | %1,6 |
| Garanti | 1 yıl |
|---|---|
| Özelleştirilmiş destek | OEM, ODM |
| Basınç aralığı | 0~315bar |
| Montaj | Geri |
| Türü | mini basınç göstergesi |
| Garanti | 1Y |
|---|---|
| Özelleştirilmiş destek | OEM, ODM, OBM |
| Ürün Adı | küçük basınç göstergesi |
| Boyut | 38mm |
| Malzeme | Çelik |
| Garanti | 1 yıl |
|---|---|
| Özelleştirilmiş destek | OEM |
| Boyut | 22mm 23mm 25mm |
| Ödeme | çeşitli ödeme yöntemleri |
| Malzeme | pirinç kromlu |
| Liman | Qingdao, Şangay, Ningbo, Guangzhou |
|---|---|
| Montaj Tipi | Alt bağlantı |
| Deneyim Üretmek | 10 yıl |
| Hareket Malzemesi | Pirinç |
| Yağ dolumu | Doldurulabilir |
| Ürün Adı | Dijital Basınç Göstergesi |
|---|---|
| Garanti | 1 Yıl, 1 Yıl |
| Özelleştirilmiş destek | OEM, ODM, OBM |
| Basınç aralığı | -0.1-100 Mpa |
| Kasa Boyutu | 100 mm |
| Garanti | 1 yıl |
|---|---|
| Özelleştirilmiş destek | OEM, ODM, OBM |
| Malzeme | Vakum basınç göstergesi |
| Orijinal yer | Çin'de yapılmış |
| Kadran boyutu | 60mm veya gereksinimlere göre yapılmış |
| Türü | Vakum basınç göstergesi |
|---|---|
| Özelleştirilmiş destek | OEM, ODM, OBM |
| Malzeme | vakum monometresi |
| Orijinal yer | Çin'de yapılmış |
| Garanti | 1 yıl |
| Garanti | 1 yıl |
|---|---|
| Özelleştirilmiş destek | OEM, ODM |
| Malzeme | Pirinç bağlantılı çelik kasa |
| Orijinal yer | Çin'de yapılmış |
| Kadran boyutu | 100mm veya gereksinimlere göre yapılmış |
| Garanti | 1 yıl |
|---|---|
| Özelleştirilmiş destek | OEM, ODM, OBM |
| Malzeme | Vakum basınç göstergesi |
| Orijinal yer | Çin'de yapılmış |
| Kadran boyutu | 40mm veya gereksinimlere göre yapılmış |