| Özelleştirilmiş destek | OEM, ODM, OBM |
|---|---|
| Malzeme | Çelik kasa ve bakır bağlantısı |
| Orijinal yer | Çin'de yapılmış |
| Kadran boyutu | 60mm veya gereksinimlere göre yapılmış |
| Basınç aralığı | Gereksinimlere göre yapılır, Mpa, bar, psi, kg vb. |
| Ölçek | talep olarak yazdır |
|---|---|
| Liman | QINGDAO, ŞANGAY, NINGBO |
| Ölçüm aralığı | talepler olarak |
| Doğruluk | ±4% |
| Ödeme | çeşitli ödeme yöntemleri |
| Montaj Tipi | Alt veya arka bağlantı |
|---|---|
| Uygulama | Endüstriyel basınç ölçümü |
| açılış | 1.6 |
| Boyut | 63mm |
| Ana Pazar | dünyanın her yerinde |
| Garanti | 1 Yıl, 1 Yıl |
|---|---|
| Özelleştirilmiş destek | OEM, ODM, OBM |
| Ürün Adı | basınç ölçer Çin |
| Malzeme | Tam paslanmaz çelik |
| Boyut | 80mm |
| Garanti | 1 yıl |
|---|---|
| Özelleştirilmiş destek | OEM, ODM |
| Malzeme | Bakır bağlantısı olan siyah çelik kablo |
| Orijinal yer | Çin'de yapılmış |
| Kadran boyutu | 50mm veya gereksinimlere göre yapılmış |
| Türü | Diyafram mühürü |
|---|---|
| Liman | Qingdao/Şanghay/Ningbo |
| Kadran Malzemesi | Alüminyum |
| Doğruluk | ±% 2.5% 1.6 |
| Ölçüm aralığı | 0~100MPa |