| Garanti | 1 yıl |
|---|---|
| Özelleştirilmiş destek | OEM, ODM, OBM |
| Ürün Adı | mikro düşük basınç göstergesi |
| Bağlantı | Alt |
| Malzeme | paslanmaz çelik veya siyah çelik |
| Range | 0 - 100Mpa |
|---|---|
| Product name | Pressure Gauge Manometer |
| Fluidcompatibility | Air, Water, Oil |
| Pressure type | Gauge Pressure |
| Operating temperature | -40 To 120 °C |
| Kadran boyutu | 1.5 "-6" inç |
|---|---|
| Mount | Bottom Back |
| Connection Material | Brass |
| Bağlantı Boyutu | 1/4 1/2 "inç NPT, BSP |
| Quality | 1 Year |
| Keyword | Pressure Gauge |
|---|---|
| Kalite | 1 yıl |
| Oil Type | Availble To Fill Oil |
| Bourdon Tube Material | Phosphor Bronze |
| Bağlantı Boyutu | 1/4 1/2 "inç NPT, BSP |
| Payment | Various Payment Methods |
|---|---|
| Port | QINGDAO,SHANGHAI,NINGBO |
| Case | Stainless Steel |
| Measurement Type | Pressure |
| Pressure Range | 0 To 1000 Psi |
| Dial Size | 1.5"-6" Inches |
|---|---|
| Connection Material | Brass |
| Deneyim Üretmek | 11 yıl |
| Quality | 1 Year |
| Connection Size | 1/4 1/2"inch NPT,BSP |
| Kadran boyutu | 4 inç |
|---|---|
| Pencere | Cam veya plastik |
| Liman | Qingdao, Çin |
| Pencere Malzemesi | kalınlaştırılmış cam |
| Basınç aralığı | özel |
| Garanti | 1 Y |
|---|---|
| Özelleştirilmiş destek | OEM, ODM, OBM |
| Malzeme | Siyah çelik kasa |
| Basınç aralığı | Vakum / Pozitif |
| Burdon tüpü | Körük |
| Kadran boyutu | 4 inç |
|---|---|
| Pencere Malzemesi | kalınlaştırılmış cam |
| Kadran Rengi | Beyaz |
| Kasa Boyutu | 4 |
| pencereler | güvenli cam veya cam |
| Montaj | Geri |
|---|---|
| Ölçüm aralığı | talepler olarak |
| Nominal boyut | 25 mm |
| Ölçek | talep olarak yazdır |
| Doğruluk | ±4% |