| Malzeme | Siyah çelik/paslanmaz çelik kasa |
|---|---|
| Garanti | 1 yıl |
| Hizmet | satış sonrası hizmeti tamamlayın |
| Kadran boyutu | 63mm |
| Kalite | Garanti veren ilk |
| Garanti | 1 yıl |
|---|---|
| Özelleştirilmiş destek | OEM, ODM, OBM |
| Malzeme | Siyah çelik kasa |
| Basınç aralığı | Vakum / Pozitif |
| Burdon tüpü | Körük |
| Özelleştirilmiş destek | OEM, ODM, OBM |
|---|---|
| Malzeme | Paslanmaz çelik |
| Basınç aralığı | Vakum / Pozitif |
| Burdon tüpü | Körük |
| Tarzı | Alt Montaj |
| Özelleştirilmiş destek | OEM, ODM |
|---|---|
| Boyut | 2,5"(60mm) |
| Malzeme | Paslanmaz çelik |
| Basınç aralığı | 0 ~ 100Mpa, bar, mbar, vb |
| İplik | 1/4''PT/NPT/G/M |
| Garanti | 1Y |
|---|---|
| Özel Destek | OEM, ODM, OBM |
| Basınç aralığı | Vakum / Pozitif |
| Burdon tüpü | Körük |
| Tarzı | Alt Montaj |
| Garanti | 1 yıl |
|---|---|
| Özelleştirilmiş destek | OEM, ODM |
| Malzeme | Siyah çelik kasa |
| Orijinal yer | Çin'de yapılmış |
| Kadran boyutu | 100mm veya gereksinimlere göre yapılmış |
| Özelleştirilmiş destek | OEM |
|---|---|
| Tarzı | Yağ yok. |
| Malzeme | Siyah çelik kabı, tunç hareket |
| Kasa Boyutu | 100 mm |
| Fabrika | Evet, Biz Fabrikayız |
| Garanti | 1Y |
|---|---|
| Özelleştirilmiş destek | OEM, ODM, OBM |
| Malzeme | Siyah çelik |
| Orijinal Yer | Çin yapımı |
| Basınç Aralığı | Gereksinimlere göre yapılır, Mpa, bar, psi, kg vb. |