| Ekran Boyutları | 40/50/60/80/100mm |
|---|---|
| Ödeme koşulları | T/T,L/C,D/A,D/P,Western Union |
| Malzeme | paslanmaz çelik |
|---|---|
| Avantajlar | Neme dayanıklı, Aşınmaya dayanıklı, Çevre dostu, Yüksek dayanıklı |
| Ambalaj bilgileri | İç plastik torba, ihracat kartonu dışarı doğru. Palet isteğe bağlı. |
| Teslim süresi | 5-30 gün |
| Ödeme koşulları | TT,LC.Alipay.Western Union |
| Malzeme | SS304 SS3016 |
|---|---|
| Renk | Gümüş |
| Avantajlar | Neme dayanıklı, Aşınmaya dayanıklı, Çevre dostu, Yüksek dayanıklı |
| Ambalaj bilgileri | İç plastik torba, ihracat kartonu dışarı doğru. Palet isteğe bağlı. |
| Teslim süresi | 5-30 gün |
| Yağ dolumu | Doldurulabilir |
|---|---|
| Hareket Malzemesi | Pirinç |
| Aralık | Özel |
| Konu Malzemesi | Pirinç |
| Orijinal yer | Çin'de yapılmış |
| Keyword | Pressure Gauge |
|---|---|
| Kalite | 1 yıl |
| Oil Type | Availble To Fill Oil |
| Bourdon Tube Material | Phosphor Bronze |
| Bağlantı Boyutu | 1/4 1/2 "inç NPT, BSP |
| Özelleştirilmiş destek | OEM, ODM, OBM |
|---|---|
| Ürün Adı | mikro düşük basınç göstergesi |
| Bağlantı | Alt |
| Malzeme | paslanmaz çelik veya siyah çelik |
| Kesinlik | %1,6 |
| Bourdon Tube Material | Phosphor Bronze |
|---|---|
| Keyword | Pressure Gauge |
| Kalite | 1 yıl |
| Mount | Bottom Back |
| Kadran boyutu | 1.5 "-6" inç |
| Özelleştirilmiş destek | OEM, ODM, OBM |
|---|---|
| Ürün Adı | Dijital Basınç Göstergesi |
| Malzeme | Tam paslanmaz çelik |
| Boyut | 60mm |
| Kesinlik | %1 |
| Garanti | 1 yıl |
|---|---|
| Özelleştirilmiş destek | OEM |
| Ürün Adı | yağ dolu basınç göstergesi |
| Boyut | 60mm |
| Malzeme | paslanmaz çelik kasa, pirinç iç kısımlar |
| Garanti | 1 yıl |
|---|---|
| Özelleştirilmiş destek | OEM, ODM, OBM |
| Ürün Adı | paslanmaz çelik basınç göstergesi |
| Boyut | 2,5"((63mm) |
| Malzeme | Paslanmaz çelik |