| Garanti | 1 yıl |
|---|---|
| Özelleştirilmiş destek | OEM, ODM |
| Ürün Adı | tamamı paslanmaz çelik sismik basınç göstergesi |
| Boyut | 2,5"(60mm) |
| Malzeme | Paslanmaz çelik |
| Ürün Adı | Sıvı Dolu Hidrolik Basınç Göstergesi |
|---|---|
| Özelleştirilmiş destek | OEM, ODM, OBM |
| Boyut | 63mm |
| Malzeme | Paslanmaz çelik |
| Kesinlik | %2,5 |
| Garanti | 1 yıl |
|---|---|
| Özelleştirilmiş destek | OEM, ODM, OBM |
| Ürün Adı | paslanmaz çelik basınç göstergesi |
| Boyut | 60mm |
| Malzeme | Paslanmaz çelik |
| Garanti | 1 yıl |
|---|---|
| Özel Destek | OEM, ODM |
| Boyut | 100 mm |
| Ödeme | çeşitli ödeme yöntemleri |
| Anahtar Kelime | Basınç ölçer |
| Ürün Adı | Elektrikli temas basınç ölçer |
|---|---|
| Garanti | 1 yıl |
| Özelleştirilmiş destek | OEM, ODM, OBM |
| Basınç aralığı | 0~100Mpa,bar,mbar,psi vb. |
| Kesinlik | %1,6 |
| Anahtar kelime | Basınç göstergesi |
|---|---|
| Özelleştirilmiş destek | OEM, ODM, OBM |
| Bağlantı Konumu | Alt |
| İplik Standardı | NPT, BSP (G, PF), BSPT (ZG, PT) |
| aşırı basınç | 1,5×FS |
| özelleştirilmiş destek | OEM, ODM, OBM |
|---|---|
| Malzeme | darbeye dayanıklı basınç göstergesi |
| Orijinal Yer | ÇİN YAPIMI |
| Arama Boyutu | 100 mm |
| Basınç aralığı | Gereksinimlere göre yapılır, Mpa, bar, psi, kg vb. |
| Garanti | 1 yıl |
|---|---|
| Özelleştirilmiş destek | OEM, ODM, OBM |
| Ürün Adı | genel çelik basınç göstergesi |
| Malzeme | Siyah çelik kasa |
| Orijinal yer | Çin'de yapılmış |
| Boyut | 2" (50mm) |
|---|---|
| Malzeme | Siyah çelik kabı ve tunç iç kısımları |
| Garanti | 1 yıl |
| Dağı | Radial montaj |
| Kesinlik | %2,5 |
| Ürün Adı | mini basınç göstergesi |
|---|---|
| Boyut | 38mm |
| Malzeme | Çelik |
| Özelleştirilmiş destek | OEM, ODM, OBM |
| Kesinlik | %4 |