| Garanti | 1 yıl |
|---|---|
| Özel Destek | OEM, ODM, OBM |
| Ürün Adı | genel çelik basınç göstergesi |
| Malzeme | Siyah çelik kasa |
| Orijinal yer | Çin'de yapılmış |
| Özel Destek | OEM, ODM |
|---|---|
| Uygulama | Hem pozitif hem de negatif basıncı ölçmek için uygun |
| Işaretçi | Alüminyum |
| Yağ Dolu | Yağ/ kuru |
| Dağı | Radial veya Geri |
| Malzeme | Siyah çelik veya paslanmaz çelik kasa |
|---|---|
| Özel Destek | OEM, ODM |
| Işaretçi | Alüminyum |
| Dağı | Radial veya Geri |
| Uygulama | Hem pozitif hem de negatif basıncı ölçmek için uygun |
| Özelleştirilmiş destek | OEM, ODM, OBM |
|---|---|
| Ürün Adı | dijital basınç test göstergesi |
| Basınç aralığı | -0.1-100 Mpa |
| Kasa Boyutu | 63mm |
| Ortam Sıcaklığı | -20°C~60°C |
| Ürün Adı | yağla doldurulmuş manometre |
|---|---|
| Garanti | 1Y |
| Özelleştirilmiş destek | OEM, ODM, OBM |
| Boyut | 100 mm |
| Malzeme | paslanmaz çelik kasa, pirinç iç kısımlar |
| Garanti | 1 yıl |
|---|---|
| Özelleştirilmiş destek | OEM, ODM, OBM |
| Hareket ve bağlantı | Paslanmaz çelik |
| İplik | Gereğince, gerektiği gibi |
| Bağlantı | Alt |
| Montaj Tipi | Alt veya arka bağlantı |
|---|---|
| Ölçüm aralığı | talepler olarak |
| Boyut | 100 mm |
| Ana Pazar | dünyanın her yerinde |
| Uygulama | Endüstriyel basınç ölçümü |
| Garanti | 1 yıl |
|---|---|
| Özelleştirilmiş destek | OEM, ODM |
| Malzeme | plastik |
| Orijinal yer | Çin'de yapılmış |
| Kadran boyutu | 40mm |
| Özelleştirilmiş destek | OEM, ODM, OBM |
|---|---|
| Malzeme | Çelik kasa ve bakır bağlantısı |
| Orijinal yer | Çin'de yapılmış |
| Kadran boyutu | 60mm veya gereksinimlere göre yapılmış |
| Basınç aralığı | Gereksinimlere göre yapılır, Mpa, bar, psi, kg vb. |
| Garanti | 1Y |
|---|---|
| Özelleştirilmiş destek | OEM, ODM, OBM |
| Ürün Adı | Bar basınç manometre |
| Malzeme | krom kaplı pirinç |
| Boyut | 22-25mm |