| Garanti | 1 yıl |
|---|---|
| Özelleştirilmiş destek | OEM, ODM |
| Basınç aralığı | 0~315bar |
| Montaj | Geri |
| Türü | mini basınç göstergesi |
| Garanti | 1 yıl |
|---|---|
| Özelleştirilmiş destek | OEM, ODM |
| Basınç aralığı | 0~300 bar |
| Montaj | Geri |
| Türü | mini basınç göstergesi |
| Garanti | 1Y |
|---|---|
| Özelleştirilmiş destek | OEM, ODM, OBM |
| Ürün Adı | küçük basınç göstergesi |
| Boyut | 38mm |
| Malzeme | Çelik |
| Garanti | 1 yıl |
|---|---|
| Özelleştirilmiş destek | OEM |
| Boyut | 22mm 23mm 25mm |
| Ödeme | çeşitli ödeme yöntemleri |
| Malzeme | pirinç kromlu |
| Garanti | 1 yıl |
|---|---|
| Özelleştirilmiş destek | OEM, ODM |
| Basınç aralığı | 0~3000psi |
| Montaj | Geri |
| Türü | mini basınç göstergesi |
| Ürün Adı | yüksek sıcaklık basınç ölçer |
|---|---|
| Garanti | 1Y, 1 Yıl |
| Özelleştirilmiş destek | OEM, ODM, OBM |
| Dava | SS316 |
| Boyut | 100 mm |
| Garanti | 1 yıl |
|---|---|
| Özelleştirilmiş destek | OEM, ODM |
| Ürün Adı | Basınç ölçer |
| Malzeme | Tamamı paslanmaz çelik |
| Bağlantı | Alt |
| Ürün Adı | Geri basınç ölçer |
|---|---|
| Boyut | 60mm |
| Malzeme | Paslanmaz çelik |
| Kesinlik | %1,6 |
| Basınç aralığı | 0~250Mpa, bar, mbar, vb. |
| Ürün Adı | bourdon sedeme basınç göstergesi |
|---|---|
| Garanti | 1 yıl |
| Özelleştirilmiş destek | OEM, ODM, OBM |
| Malzeme | Tamamı paslanmaz çelik |
| Bağlantı | Geri |
| Garanti | 1 yıl |
|---|---|
| Özelleştirilmiş destek | OEM, ODM, OBM |
| Ürün Adı | kuru basınç göstergesi |
| Malzeme | Tamamı paslanmaz çelik |
| Boyut | 100 mm |