| Özelleştirilmiş destek | OEM, ODM, OBM |
|---|---|
| Malzeme | Siyah çelik kabı ve tunç bağlantısı |
| Orijinal yer | Çin'de yapılmış |
| Kadran boyutu | 63mm veya gereksinimlere göre yapılmış |
| Basınç aralığı | Gereksinimlere göre yapılır, Mpa, bar, psi, kg vb. |
| Garanti | 1Y |
|---|---|
| Özelleştirilmiş destek | OEM, ODM, OBM |
| Malzeme | paslanmaz çelik kasa ve pirinç bağlantı |
| Orijinal yer | Çin'de yapılmış |
| Kadran boyutu | 60mm veya gereksinimlere göre yapılmış |
| Malzeme | Çelik |
|---|---|
| Orijinal yer | Çin'de yapılmış |
| Kadran boyutu | 60mm veya gereksinimlere göre yapılmış |
| Basınç aralığı | Gereksinimlere göre yapılır, Mpa, bar, psi, kg vb. |
| Dağı | Geri |
| Garanti | 1 yıl |
|---|---|
| Özelleştirilmiş destek | OEM |
| pencere | Cam, Plastik |
| Kasa Boyutu | 60mm |
| Sertifika | CE, ISO9001:2008 |
| Özel Destek | OEM, ODM, OBM |
|---|---|
| Malzeme | Paslanmaz çelik kasa |
| Kadran boyutu | 40mm veya gereksinimlere göre yapılmış |
| Basınç aralığı | Gereksinimlere göre yapılır, Mpa, bar, psi, kg vb. |
| Kalite | 1 yıl |
| Malzeme | Çelik |
|---|---|
| Orijinal yer | Çin yapımı |
| Arama Boyutu | 60mm veya gereksinimlere göre yapılmış |
| Basınç aralığı | Gereksinimlere göre yapılır, Mpa, bar, psi, kg vb. |
| Takılmak | Geri |
| Malzeme | Paslanmaz çelik çanta ve pirinç conenction |
|---|---|
| Bağlantı | Geri |
| Basınç aralığı | Mikro düşük basınç |
| Kesinlik | % 2.5 |
| Arama Boyutu | 63mm |
| Material | Black steel case & Brass conenction |
|---|---|
| Connection | bottom |
| Pressure range | Micro Low pressure |
| Accuracy | 2.5% |
| Dial size | 63mm |
| Garanti | 1 yıl |
|---|---|
| Özelleştirilmiş destek | OEM, ODM |
| Kasa Boyutu | 2.5" ((60mm), ((2",2.5",4",6" seçeneği) |
| Sertifika | ISO9001, CE |
| Dağı | back , bottom. arka, alt. panel panel |
| Pressure Range | As Required, Mpa, Bar, Psi, Kg Etc. |
|---|---|
| Size | 40mm-250mm |
| Port | QingDao,ShangHai,Ningbo,Guangzhou |
| Factory | Yes, We Are Factory |
| Case Size | 60mm |