| Garanti | 1Y |
|---|---|
| Özelleştirilmiş destek | OEM, ODM, OBM |
| Malzeme | Paslanmaz çelik |
| Basınç aralığı | Vakum / Pozitif |
| Burdon tüpü | Körük |
| Garanti | 1 yıl |
|---|---|
| Özelleştirilmiş destek | OEM, ODM, OBM |
| Boyut | 4"(100mm) |
| Ödeme | çeşitli ödeme yöntemleri |
| Malzeme | Paslanmaz çelik |
| Garanti | 1 yıl |
|---|---|
| Özelleştirilmiş destek | OEM, ODM |
| Kasa Boyutu | 4" |
| pencereler | güvenli cam veya cam |
| Kesinlik | 2.5/1.6% |
| Özelleştirilmiş destek | OEM |
|---|---|
| Kadran boyutu | 25mm (19mm-40mm mevcut) |
| Malzeme | ss, çelik, tunç |
| Montaj | Geri |
| Garanti | 1 yıl |
| Garanti | 1Y |
|---|---|
| Özelleştirilmiş destek | OEM, ODM, OBM |
| Hareket ve bağlantı | Paslanmaz çelik |
| İplik | Gereğince, gerektiği gibi |
| Bağlantı | Alt |
| Garanti | 1 yıl |
|---|---|
| Özelleştirilmiş destek | OEM, ODM |
| pencereler | Bardak |
| Aralık | 0-600bar |
| Orijinal yer | 2015 Çin'de yapıldı |
| Garanti | 1 yıl |
|---|---|
| Özel Destek | OEM, ODM |
| Boyut | 2" ((50mm) |
| Malzeme | Paslanmaz çelik |
| Basınç aralığı | 0 ~ 100Mpa, bar, mbar, vb |
| Garanti | 1 yıl |
|---|---|
| Özelleştirilmiş destek | OEM, ODM, OBM |
| Boyut | 100 mm |
| Malzeme | Paslanmaz çelik |
| Kesinlik | %1,6 |
| Garanti | 1 Yıl |
|---|---|
| Özelleştirilmiş destek | OEM, ODM |
| Boyut | 2" ((50mm) |
| Malzeme | Paslanmaz çelik |
| Basınç aralığı | 0 ~ 100Mpa, bar, mbar, vb |
| Arama Boyutu | 100 mm |
|---|---|
| Ambalaj bilgileri | İç plastik torba, ihracat kartonu dışarı doğru. Palet isteğe bağlı. |
| Teslim süresi | 5-30 gün |
| Ödeme koşulları | TT,LC.Alipay.Western Union |
| Yetenek temini | ayda 30-50 bin |