| Özelleştirilmiş destek | OEM, ODM, OBM |
|---|---|
| Malzeme | Çelik kasa ve bakır bağlantısı |
| Orijinal yer | Çin'de yapılmış |
| Kadran boyutu | 60mm veya gereksinimlere göre yapılmış |
| Basınç aralığı | Gereksinimlere göre yapılır, Mpa, bar, psi, kg vb. |
| Garanti | 1Y |
|---|---|
| Özelleştirilmiş destek | OEM, ODM, OBM |
| Ürün Adı | Bar basınç manometre |
| Malzeme | krom kaplı pirinç |
| Boyut | 22-25mm |
| Bourdon Tüp Malzemesi | fosforlu bronz |
|---|---|
| Çalışma sıcaklığı | 0-150°F |
| Orijinal yer | Çin'de yapılmış |
| Yağ dolumu | Doldurulabilir |
| Montaj Tipi | Alt bağlantı |
| Dosya malzemesi | çelik |
|---|---|
| Doğruluk | +/- %2,5 |
| Montaj Tipi | Alttan veya Arkadan Montaj |
| Deneyim Üretmek | 10 yıl |
| Ölçüm aralığı | talepler olarak |
| Garanti | 1 yıl |
|---|---|
| Özelleştirilmiş destek | OEM, ODM |
| pencereler | Bardak |
| Aralık | 0-1000bar |
| Deneyim Üretmek | 10 yıl |
| Özel Destek | OEM, ODM, OBM |
|---|---|
| Malzeme | paslanmaz çelik kasa, pirinç iç kısımlar |
| İplik | 1/4''BSP /NPT/G/M... |
| Basınç aralığı | talepler olarak |
| Boyut | 63mm |
| Doğruluk | Tam Ölçeğin ±%2,5 Veya ±%1,6'sı |
|---|---|
| Islak parçalar | Pirinç veya paslanmaz çelik |
| Bağlantı malzemesi | paslanmaz çelik veya siyah çelik |
| Basınç aralığı | 30inHG(vakum) 15000psi'ye kadar |
| Kadran boyutu | 2.5 inç 4 inç |
| Bağlantı Boyutu | 1/4 1/2 "inç NPT BSP ... |
|---|---|
| Türü | Diyafram mühürü |
| Bağlantı Konumu | Alt |
| Liman | Qingdao/Şanghay/Ningbo |
| Ödeme | çeşitli ödeme yöntemleri |
| Garanti | 1 yıl |
|---|---|
| Ekran Tipi | Analog |
| Şirket türü | Üreticisi |
| Deneyim Üretmek | 10 yıl |
| Özel Destek | OEM, ODM, OBM |
| Boyut | 100 mm |
|---|---|
| Işaretçi | Siyah Boyalı Alüminyum |
| Hizmet | satış sonrası hizmeti tamamlayın |
| Uygulama | Sanayi |
| Doğruluk | Tam Ölçeğin ±%1,6'sı |