| Boyut | 63mm 100mm 150mm |
|---|---|
| Kapsül | Pirinç veya paslanmaz çelik |
| Basınç Doğruluğu | %2,5 |
| Bağlantı İpliği | BSP/NPT/G/M |
| Aramak | Alüminyum |
| Işaretçi | Alüminyum Siyah |
|---|---|
| Boyut | 63mm 100mm 150mm |
| Dosya malzemesi | siyah çelik veya paslanmaz çelik |
| Hizmet | satış sonrası hizmeti tamamlayın |
| Liman | ÇİNGDAO |
| Dosya malzemesi | siyah çelik veya paslanmaz çelik |
|---|---|
| Bağlantı Boyutları | 1/4 1/2 |
| Işaretçi | Alüminyum Siyah |
| Kapsül | Pirinç veya paslanmaz çelik |
| Liman | ÇİNGDAO |
| Montaj | Geri |
|---|---|
| Ölçüm aralığı | talepler olarak |
| Nominal boyut | 25 mm |
| Ölçek | talep olarak yazdır |
| Doğruluk | ±4% |
| Doğruluk | ±4% |
|---|---|
| Ekran Tipi | Analog |
| Ödeme | çeşitli ödeme yöntemleri |
| Ölçek | talep olarak yazdır |
| Liman | QINGDAO, ŞANGAY, NINGBO |
| Dial Size | 1.5"-6" Inches |
|---|---|
| Connection Material | Brass |
| Deneyim Üretmek | 11 yıl |
| Quality | 1 Year |
| Connection Size | 1/4 1/2"inch NPT,BSP |
| Producing Experience | 11 Years |
|---|---|
| Bağlantı Boyutu | 1/4 1/2 "inç NPT, BSP |
| Kadran boyutu | 1.5 "-6" inç |
| Bourdon Tube Material | Phosphor Bronze |
| Bağlantı malzemesi | Pirinç |
| Doğruluk | Tam Ölçeğin ±%1,6'sı |
|---|---|
| Kalite | 1 yıl |
| İplik | 1/4 "1/2''bp/pt/npt/g/m |
| Bağlantı | Alt Montaj |
| Pencere Malzemesi | Akrilik, Cam |
| Bağlantı | Alt Montaj |
|---|---|
| Bourton Tüpü | Paslanmaz çelik |
| Pencere Malzemesi | Akrilik, Cam |
| Boyut | 63mm 100mm 150mm |
| Doğruluk | Tam Ölçeğin ±%1,6'sı |
| Ödeme | çeşitli ödeme yöntemleri |
|---|---|
| OEM | - Evet. |
| Kadran Malzemesi | Alüminyum |
| Bağlantı Konumu | Alt |
| Montaj Tipi | Doğrudan Alt veya Arka |