| Garanti | 1 yıl |
|---|---|
| Özelleştirilmiş destek | OEM, ODM |
| Malzeme | Siyah çelik kasa |
| Orijinal yer | Çin'de yapılmış |
| Kadran boyutu | 100mm veya gereksinimlere göre yapılmış |
| Garanti | 1 yıl |
|---|---|
| Özelleştirilmiş destek | OEM, ODM, OBM |
| Malzeme | Paslanmaz çelik kasa |
| Orijinal yer | Çin'de yapılmış |
| Kadran boyutu | 100mm veya gereksinimlere göre yapılmış |
| Özelleştirilmiş destek | OEM, ODM, OBM |
|---|---|
| Nominal boyut | 65mm |
| Kesinlik | Opsiyonda %1, %0,5,%0,4,%0,2,%0,1,%0,05 |
| Görüntüle | 4-5 dijital LCD ekran |
| Garanti | 1Y |
| Garanti | 1 yıl |
|---|---|
| Özelleştirilmiş destek | OEM |
| Malzeme | Bakır bağlantısı olan siyah çelik kablo |
| Orijinal yer | Çin'de yapılmış |
| Kadran boyutu | 50 mm |
| Garanti | 1 yıl |
|---|---|
| Özelleştirilmiş destek | OEM, ODM |
| Yağ dolumu | Doldurulabilir |
| Malzeme | paslanmaz çelik kasa ve pirinç bağlantı |
| Basınç aralığı | 0~250Mpa, bar, mbar, vb. |
| Garanti | 1 yıl |
|---|---|
| Özelleştirilmiş destek | OEM, ODM |
| Kadran boyutu | 63mm |
| Malzeme | Siyah çelik/paslanmaz çelik kasa |
| Hizmet | satış sonrası hizmeti tamamlayın |
| Kapsül | Pirinç veya paslanmaz çelik |
|---|---|
| Bağlantı Boyutları | 1/2 |
| Bağlantı İpliği | BSP/NPT/G/M |
| Işaretçi | Alüminyum Siyah |
| Dosya malzemesi | siyah çelik veya paslanmaz çelik |
| Kadran boyutu | 4 inç |
|---|---|
| pencereler | güvenli cam veya cam |
| Çalışma sıcaklığı | 0-200°C |
| Pencere Malzemesi | kalınlaştırılmış cam |
| Pencere | Cam veya plastik |
| Ekran Tipi | Analog |
|---|---|
| ölçek birimi | Bar, Psi vb. |
| Daha fazla detay | Mevcut Özelleştir |
| Ölçüm aralığı | talepler olarak |
| Senin fikrin | Kabul edilebilir. |
| Ölçek | talep olarak yazdır |
|---|---|
| Liman | QINGDAO, ŞANGAY, NINGBO |
| Ölçüm aralığı | talepler olarak |
| Doğruluk | ±4% |
| Ödeme | çeşitli ödeme yöntemleri |