| Ürün Adı | 23mm basınç ölçümü |
|---|---|
| Garanti | 1Y |
| Özelleştirilmiş destek | OEM, ODM |
| Malzeme | krom kaplı pirinç |
| Boyut | Özel |
| Özelleştirilmiş destek | OEM, ODM, OBM |
|---|---|
| Ürün Adı | darbeye dayanıklı basınç göstergesi |
| Boyut | 60mm |
| Malzeme | Paslanmaz çelik |
| Kesinlik | %1,6 |
| Garanti | 1 yıl |
|---|---|
| Özelleştirilmiş destek | OEM, ODM, OBM |
| Ürün Adı | paslanmaz çelik basınç göstergesi |
| Boyut | 2,5"((63mm) |
| Malzeme | Paslanmaz çelik |
| Garanti | 1 yıl |
|---|---|
| Özelleştirilmiş destek | OEM, ODM, OBM |
| Ürün Adı | paslanmaz çelik basınç göstergesi |
| Boyut | 60mm |
| Malzeme | Paslanmaz çelik |
| Özelleştirilmiş destek | OEM, ODM, OBM |
|---|---|
| Ürün Adı | paslanmaz çelik basınç göstergesi |
| Boyut | 4"((100mm) |
| Malzeme | Paslanmaz çelik |
| Garanti | 1 yıl |
| Dial Size | 1.5"-6" Inches |
|---|---|
| Connection Material | Brass |
| Deneyim Üretmek | 11 yıl |
| Quality | 1 Year |
| Connection Size | 1/4 1/2"inch NPT,BSP |
| Oil Type | Availble To Fill Oil |
|---|---|
| Dağı | Altta |
| Kadran boyutu | 1.5 "-6" inç |
| Bourdon Tüp Malzemesi | fosforlu bronz |
| Basınç aralığı | 0 ~ 100Mpa, bar, mbar, vb |
| Deneyim Üretmek | 11 yıl |
|---|---|
| Movement Material | Brass |
| Aralık | 0-1000bar |
| Bourdon Tube Material | Phosphor Bronze |
| Connection Size | 1/4 1/2"inch NPT,BSP |
| Producing Experience | 11 Years |
|---|---|
| Bağlantı Boyutu | 1/4 1/2 "inç NPT, BSP |
| Kadran boyutu | 1.5 "-6" inç |
| Bourdon Tube Material | Phosphor Bronze |
| Bağlantı malzemesi | Pirinç |
| Garanti | 1 yıl |
|---|---|
| Özelleştirilmiş destek | OEM, ODM |
| Malzeme | Siyah çelik kasa |
| Orijinal yer | Çin'de yapılmış |
| Kadran boyutu | 100mm veya gereksinimlere göre yapılmış |