| Garanti | 1 yıl |
|---|---|
| Özelleştirilmiş destek | OEM, ODM |
| Yağ Dolu | Gliserin |
| Malzeme | Tamamı paslanmaz çelik |
| Bağlantı | Alt |
| Garanti | 1 Yıl |
|---|---|
| Özelleştirilmiş destek | OEM, ODM |
| Arama Boyutu | 63mm |
| Malzeme | Siyah çelik/paslanmaz çelik kasa |
| HİZMET | satış sonrası hizmeti tamamlayın |
| Özelleştirilmiş destek | OEM, ODM |
|---|---|
| Kadran boyutu | 6" ((2.5",4" isteğe bağlı) |
| Ölçüm aralığı | 0~6MPa |
| Kesinlik | %1,6 |
| Garanti | 1 yıl |
| Garanti | 1 yıl |
|---|---|
| Özelleştirilmiş destek | OEM, ODM |
| Kasa Boyutu | 60mm |
| Basınç aralığı | 0-250MPa |
| Doğruluk sınıfı | %2,5 |
| Garanti | 1 yıl |
|---|---|
| Özelleştirilmiş destek | OEM, ODM |
| Kasa Boyutu | 2.5" ((60mm), ((2",2.5",4",6" seçeneği) |
| Sertifika | ISO9001, CE |
| Dağı | back , bottom. arka, alt. panel panel |
| Yağ dolumu | Doldurulabilir |
|---|---|
| Hareket Malzemesi | Pirinç |
| Aralık | Özel |
| Konu Malzemesi | Pirinç |
| Orijinal yer | Çin'de yapılmış |
| Garanti | 1Y |
|---|---|
| Özelleştirilmiş destek | OEM, ODM, OBM |
| Malzeme | Siyah çelik kasa |
| Basınç aralığı | Vakum / Pozitif |
| Burdon tüpü | Körük |
| Garanti | 1 yıl, 12 ay |
|---|---|
| Özelleştirilmiş destek | OEM, ODM, OBM |
| Ürün Adı | kapsül alçak basınç göstergesi |
| Bağlantı | Alt |
| Malzeme | Paslanmaz çelik |
| Garanti | 1 yıl |
|---|---|
| Özelleştirilmiş destek | OEM, ODM, OBM |
| Malzeme | darbeye dayanıklı basınç göstergesi |
| Orijinal yer | Çin'de yapılmış |
| Kadran boyutu | 60mm veya gereksinimlere göre yapılmış |
| Garanti | 1 yıl |
|---|---|
| Özelleştirilmiş destek | OEM, ODM, OBM |
| Malzeme | darbeye dayanıklı basınç göstergesi |
| Orijinal yer | Çin'de yapılmış |
| Kadran boyutu | 60mm veya gereksinimlere göre yapılmış |