| Şartname | Detaylar |
|---|---|
| Arama Boyutu | 60mm (veya talep üzerine yapılan kadran boyutu) |
| Dava | Paslanmaz çelik kasa |
| Basınç | Mpa, diğer ölçek birimleri bar, psi, kg/cm2 vb. isteğe bağlı |
| Yüzük | Pencerenin altındaki conta |
| Hareket | Pirinç |
| Soket | Pirinç |
| Burdon tüpü | Fosfor Bronz |
| Arama plakası ve işaretçi | Alüminyum |
| Pencere | Bardak |
| Bağlantı boyutları | 1,5" için 1/8", 2" için 1/4, 2,5" kasa; 4", 6" için 1/2 |
| Bağlantı konuları | Metrik Diş, NPT, BSP (G, PF), BSPT (ZG, PT) |
| Montaj | Alt (Veya panelli olarak yapılmış, arka) |
| Kesinlik | 1,5"(40mm), 2"(50mm), 2,5(63mm)-%2,5 4(100mm) ve 6(150mm)-%1,6 |
| Basınç sınırlaması | Sabit: 3/4x tam ölçekli değer Dalgalanma: 2/3x tam ölçekli değer Kısa süre: tam ölçekli değer |
E-posta: satış1@qddzfy.com
WhatsApp ve WeChat:+8615153253081