| Özelleştirilmiş destek | OEM, ODM, OBM |
|---|---|
| Ürün Adı | paslanmaz çelik basınç göstergesi |
| Boyut | 4"((100mm) |
| Malzeme | Paslanmaz çelik |
| Kesinlik | %2,5/%1,6 |
| Garanti | 1Y |
|---|---|
| Özelleştirilmiş destek | OEM, ODM, OBM |
| Ürün Adı | paslanmaz çelik basınç göstergesi |
| Malzeme | Paslanmaz çelik |
| Basınç aralığı | 0~250Mpa, bar, mbar, vb. |
| Garanti | 1Y |
|---|---|
| Özelleştirilmiş destek | OEM, ODM, OBM |
| Ürün Adı | tam paslanmaz çelik basınç göstergesi |
| Boyut | 60mm |
| Malzeme | Paslanmaz çelik |
| Garanti | 1Y |
|---|---|
| Ürün Adı | paslanmaz çelik basınç göstergesi |
| Boyut | 2,5"((63mm) |
| Malzeme | Paslanmaz çelik |
| Kesinlik | %2,5/%1,6 |
| Özelleştirilmiş destek | OEM, ODM, OBM |
|---|---|
| Ürün Adı | paslanmaz çelik basınç göstergesi |
| Boyut | 4"((100mm) |
| Malzeme | Paslanmaz çelik |
| Kesinlik | %1,6 |
| Garanti | 1Y |
|---|---|
| Özelleştirilmiş destek | OEM, ODM, OBM |
| Ürün Adı | paslanmaz çelik basınç göstergesi |
| Boyut | 4"((100mm) |
| Malzeme | Paslanmaz çelik |
| Ürün Adı | paslanmaz çelik basınç göstergesi |
|---|---|
| Özelleştirilmiş destek | OEM, ODM, OBM |
| Boyut | 4"((100mm) |
| Malzeme | Paslanmaz çelik |
| Garanti | 1Y |
| Garanti | 1Y |
|---|---|
| Özelleştirilmiş destek | OEM, ODM, OBM |
| Malzeme | yağlanmış basınç göstergesi |
| Orijinal yer | Çin'de yapılmış |
| Kadran boyutu | 60mm veya gereksinimlere göre yapılmış |
| Özelleştirilmiş destek | OEM, ODM, OBM |
|---|---|
| Garanti | 1Y |
| Ürün Adı | paslanmaz çelik basınç göstergesi |
| Boyut | 4"((100mm) |
| Malzeme | Paslanmaz çelik |
| Garanti | 1Y, 1 Yıl |
|---|---|
| Özel Destek | OEM, ODM, OBM |
| Ürün Adı | diyafram contası basınç göstergesi |
| SAYISI | Paslanmaz çelik |
| Boyut | 100 mm |