| Garanti | 1 yıl |
|---|---|
| Özelleştirilmiş destek | OEM, ODM |
| Ürün Adı | kapsül alçak basınç göstergesi |
| Bağlantı | Alt |
| Malzeme | Siyah çelik |
| Garanti | 1 yıl |
|---|---|
| Özelleştirilmiş destek | OEM, ODM, OBM |
| Ürün Adı | diyafram basınç göstergesi |
| Dava | Paslanmaz çelik |
| Boyut | 100 mm |
| Boyut | 4"(100mm) |
|---|---|
| Ödeme | çeşitli ödeme yöntemleri |
| Malzeme | SS kağıdı ve SS içleri |
| Anahtar Kelime | Basınç ölçer |
| Özelleştirilmiş destek | OEM, ODM |
| Garanti | 1 yıl |
|---|---|
| Özelleştirilmiş destek | OEM, ODM, OBM |
| Ürün Adı | özel basınç ölçer |
| Malzeme | krom kaplı pirinç |
| Boyut | Özel |
| Ürün Adı | mini basınç göstergesi |
|---|---|
| Boyut | 38mm |
| Malzeme | Çelik |
| Özelleştirilmiş destek | OEM, ODM, OBM |
| Kesinlik | %4 |
| Garanti | 1 yıl |
|---|---|
| Özelleştirilmiş destek | OEM, ODM, OBM |
| Ürün Adı | yağ basınç göstergesi yok |
| Malzeme | Tamamı paslanmaz çelik |
| Boyut | 100 mm |
| Garanti | 1 yıl |
|---|---|
| Özelleştirilmiş destek | OEM, ODM, OBM |
| Ürün Adı | kuru basınç göstergesi |
| Malzeme | Tamamı paslanmaz çelik |
| Boyut | 100 mm |
| Garanti | 1 yıl |
|---|---|
| Özelleştirilmiş destek | OEM, ODM, OBM |
| Ürün Adı | paslanmaz çelik basınç göstergesi |
| Boyut | 100 mm |
| Malzeme | Paslanmaz çelik |
| Ürün Adı | Tamamen Paslanmaz Çelik Basınç Göstergesi Sıvı Dolgulu |
|---|---|
| Boyut | 4"((100mm) |
| Malzeme | Paslanmaz çelik |
| Kesinlik | %2,5/%1,6 |
| Özelleştirilmiş destek | OEM, ODM, OBM |
| Garanti | 1 yıl |
|---|---|
| Özel Destek | OEM, ODM |
| Boyut | 100 mm |
| Ödeme | çeşitli ödeme yöntemleri |
| Anahtar Kelime | Basınç ölçer |