| Özelleştirilmiş destek | OEM, ODM, OBM |
|---|---|
| Malzeme | Paslanmaz çelik kasa |
| Orijinal yer | Çin'de yapılmış |
| Kadran boyutu | 100mm veya gereksinimlere göre yapılmış |
| Basınç aralığı | Gereksinimlere göre yapılır, Mpa, bar, psi, kg vb. |
| Yağ dolumu | Doldurulabilir |
|---|---|
| Hareket Malzemesi | Pirinç |
| Yağ Dolu | gliserin veya silikon |
| Konu Malzemesi | Pirinç |
| Liman | Qingdao, Şangay, Ningbo, Guangzhou |
| Pencere | Cam veya plastik |
|---|---|
| Pencere Malzemesi | kalınlaştırılmış cam |
| Çalışma sıcaklığı | 0-200°C |
| Basınç aralığı | özel |
| Boyut | 100 mm |
| Garanti | 1 Yıl |
|---|---|
| Özelleştirilmiş destek | OEM, ODM |
| Boyut | 2" ((50mm) |
| Malzeme | Paslanmaz çelik |
| Basınç Aralığı | 0 ~ 100Mpa, bar, mbar, vb |
| Işaretçi | Alüminyum |
|---|---|
| Malzeme | Siyah çelik veya paslanmaz çelik kasa |
| Yağ Dolu | Glisein veya silikon |
| Özel Destek | OEM, ODM |
| Uygulama | Hem pozitif hem de negatif basıncı ölçmek için uygun |
| Liman | Qingdao, Çin |
|---|---|
| dolgu | Gliserin veya silikon veya kuru |
| Boyut | 100 mm |
| Bağlantı | 1/2 inç NPT |
| Kadran boyutu | 4 inç |
| Garanti | 1 yıl |
|---|---|
| Özelleştirilmiş destek | OEM, ODM |
| Kasa Boyutu | 4" |
| pencereler | güvenli cam veya cam |
| Kesinlik | 2.5/1.6% |
| Özelleştirilmiş destek | OEM, ODM |
|---|---|
| Yağ Dolu | Gliserin |
| Malzeme | Tamamı paslanmaz çelik |
| Bağlantı | Geri |
| Garanti | 1 yıl |
| Garanti | 1 yıl |
|---|---|
| Özel Destek | OEM, ODM |
| Boyut | 2" ((50mm) |
| Malzeme | Paslanmaz çelik |
| Basınç aralığı | 0 ~ 100Mpa, bar, mbar, vb |
| Garanti | 1 yıl |
|---|---|
| Özelleştirilmiş destek | OEM, ODM, OBM |
| Boyut | 100 mm |
| Malzeme | Paslanmaz çelik |
| Kesinlik | %1,6 |