| Kadran boyutu | 4 inç |
|---|---|
| Pencere Malzemesi | kalınlaştırılmış cam |
| Kadran Rengi | Beyaz |
| Kasa Boyutu | 4 |
| pencereler | güvenli cam veya cam |
| Garanti | 1Y |
|---|---|
| Özelleştirilmiş destek | OEM, ODM, OBM |
| Malzeme | Paslanmaz çelik kasa |
| Orijinal yer | Çin'de yapılmış |
| Kadran boyutu | 63mm veya gereksinimlere göre yapılmış |
| Özelleştirilmiş destek | OEM |
|---|---|
| pencereler | Bardak |
| Aralık | 0-600bar |
| Deneyim Üretmek | 10 yıl |
| Orijinal yer | 2015 Çin'de yapıldı |
| Garanti | 1Y |
|---|---|
| Özelleştirilmiş destek | OEM, ODM, OBM |
| Malzeme | Paslanmaz çelik kasa |
| Orijinal yer | Çin'de yapılmış |
| Kadran boyutu | 100mm veya gereksinimlere göre yapılmış |
| Doğruluk | Tam Ölçeğin ±%1,6'sı |
|---|---|
| Kalite | 1 yıl |
| İplik | M20X1.5 1/2''Sp/PT/NPT/G/M |
| Bağlantı | Alt Montaj |
| Pencere Malzemesi | Akrilik, Cam |
| Garanti | 1 yıl |
|---|---|
| Özelleştirilmiş destek | OEM, ODM |
| Yağ Dolu | Yağ doldurmak için kullanılabilir |
| Malzeme | Paslanmaz çelik kasa |
| Bağlantı | Alt |
| Garanti | 1 yıl |
|---|---|
| Özelleştirilmiş destek | OEM, ODM, OBM |
| Malzeme | Paslanmaz çelik kasa |
| Orijinal yer | Çin'de yapılmış |
| Kadran boyutu | 63mm veya gereksinimlere göre yapılmış |