| Ödeme koşulları | L/C,D/A,D/P,T/T,Western Union |
|---|---|
| Yetenek temini | 30000/ay |
| Menşe yeri | Shandong Çin |
| Garanti | 1 yıl |
|---|---|
| Özelleştirilmiş destek | OEM, ODM |
| pencereler | Bardak |
| Aralık | 0-1000bar |
| Deneyim Üretmek | 10 yıl |
| Garanti | 1 yıl |
|---|---|
| Özelleştirilmiş destek | OEM, ODM |
| pencereler | Bardak |
| Aralık | 0-600bar |
| Orijinal yer | 2015 Çin'de yapıldı |
| Özel Destek | OEM, ODM, OBM |
|---|---|
| Malzeme | paslanmaz çelik kasa, pirinç iç kısımlar |
| İplik | 1/4''PT/NPT/G/M |
| Basınç aralığı | talepler olarak |
| Boyut | 63mm |
| Garanti | 1 yıl |
|---|---|
| Özelleştirilmiş destek | OEM, ODM |
| pencereler | Bardak |
| Aralık | 0-1000bar |
| Deneyim Üretmek | 10 yıl |
| Kadran boyutu | 4 inç |
|---|---|
| Pencere Malzemesi | kalınlaştırılmış cam |
| Kadran Rengi | Beyaz |
| Kasa Boyutu | 4 |
| pencereler | güvenli cam veya cam |
| Garanti | 1 yıl |
|---|---|
| Özelleştirilmiş destek | OEM, ODM |
| Yağ dolumu | Doldurulabilir |
| Kadran boyutu | 1.5" ((40mm) |
| Malzeme | paslanmaz çelik kasa ve pirinç bağlantı |
| Özelleştirilmiş destek | OEM, ODM, OBM |
|---|---|
| Malzeme | Paslanmaz çelik kasa |
| Orijinal yer | Çin'de yapılmış |
| Kadran boyutu | 63mm veya gereksinimlere göre yapılmış |
| Basınç aralığı | Gereksinimlere göre yapılır, Mpa, bar, psi, kg vb. |
| Garanti | 1Y |
|---|---|
| Özelleştirilmiş destek | OEM, ODM, OBM |
| Malzeme | Paslanmaz çelik kasa |
| Orijinal yer | Çin'de yapılmış |
| Kadran boyutu | 63mm veya gereksinimlere göre yapılmış |
| Özelleştirilmiş destek | OEM |
|---|---|
| pencereler | Bardak |
| Aralık | 0-600bar |
| Deneyim Üretmek | 10 yıl |
| Orijinal yer | 2015 Çin'de yapıldı |