| Özelleştirilmiş destek | OEM, ODM, OBM |
|---|---|
| Malzeme | Paslanmaz çelik kasa |
| Orijinal yer | Çin'de yapılmış |
| Kadran boyutu | 100mm veya gereksinimlere göre yapılmış |
| Basınç aralığı | Gereksinimlere göre yapılır, Mpa, bar, psi, kg vb. |
| Özelleştirilmiş destek | OEM, ODM, OBM |
|---|---|
| Orijinal Yer | Çin yapımı |
| Arama Boyutu | 40mm veya gereksinimlere göre yapılmış |
| Garanti | 1Y |
| Basınç Aralığı | Gereksinimlere göre yapılır, Mpa, bar, psi, kg vb. |
| Doğruluk | Tam Ölçeğin ±%1,6'sı |
|---|---|
| Kalite | 1 yıl |
| İplik | M20X1.5 1/2''Sp/PT/NPT/G/M |
| Bağlantı | Alt Montaj |
| Pencere Malzemesi | Akrilik, Cam |
| Malzeme | SS304 SS3016 |
|---|---|
| Renk | Gümüş |
| Avantajlar | Neme dayanıklı, Aşınmaya dayanıklı, Çevre dostu, Yüksek dayanıklı |
| Ambalaj bilgileri | İç plastik torba, ihracat kartonu dışarı doğru. Palet isteğe bağlı. |
| Teslim süresi | 5-30 gün |
| Garanti | 1 yıl |
|---|---|
| Özelleştirilmiş destek | OEM, ODM |
| Yağ Dolu | Yağ doldurmak için kullanılabilir |
| Malzeme | Paslanmaz çelik kasa |
| Bağlantı | Alt |
| Garanti | 1 yıl |
|---|---|
| Özelleştirilmiş destek | OEM, ODM, OBM |
| Malzeme | Paslanmaz çelik kasa |
| Orijinal yer | Çin'de yapılmış |
| Kadran boyutu | 63mm veya gereksinimlere göre yapılmış |
| Garanti | 1 yıl |
|---|---|
| Malzeme | Paslanmaz çelik kasa |
| Orijinal yer | Çin'de yapılmış |
| Kadran boyutu | 50mm veya gereksinimlere göre yapılmış |
| Basınç aralığı | Gereksinimlere göre yapılır, Mpa, bar, psi, kg vb. |
| Özel Destek | OEM, ODM, OBM |
|---|---|
| Malzeme | Paslanmaz çelik kasa |
| Kadran boyutu | 40mm veya gereksinimlere göre yapılmış |
| Basınç aralığı | Gereksinimlere göre yapılır, Mpa, bar, psi, kg vb. |
| Kalite | 1 yıl |