| Özelleştirilmiş destek | OEM |
|---|---|
| Kadran boyutu | 25mm (19mm-40mm mevcut) |
| Malzeme | ss, çelik, tunç |
| Montaj | Geri |
| Garanti | 1 yıl |
| Özelleştirilmiş destek | OEM, ODM |
|---|---|
| Yağ Dolu | Özel |
| Kasa Malzemesi | Paslanmaz çelik |
| Bağlantı | Pirinç |
| Montaj tipi | Alt |
| Garanti | 1 Yıl, 1 Yıl |
|---|---|
| Özelleştirilmiş destek | OEM, ODM |
| Kadran boyutu | 60 mm/2.5 inç |
| Malzeme | bakır bağlantısı olan paslanmaz çelik kabı |
| Hizmet | satış sonrası hizmeti tamamlayın |
| Özelleştirilmiş destek | OEM, ODM, OBM |
|---|---|
| Boyut | 4"(100mm) |
| Ödeme | çeşitli ödeme yöntemleri |
| Malzeme | Paslanmaz çelik |
| Garanti | 1Y |
| Garanti | 1 yıl |
|---|---|
| Özelleştirilmiş destek | OEM, ODM, OBM |
| Boyut | 100 mm |
| Malzeme | Paslanmaz çelik |
| Kesinlik | %1,6 |
| Garanti | 1Y |
|---|---|
| Özel Destek | OEM, ODM, OBM |
| Basınç aralığı | Vakum / Pozitif |
| Burdon tüpü | Körük |
| Tarzı | Alt Montaj |
| Malzeme | paslanmaz çelik |
|---|---|
| Renk | Gümüş |
| Ambalaj bilgileri | İç plastik torba, ihracat kartonu dışarı doğru. Palet isteğe bağlı. |
| Teslim süresi | 5-30 gün |
| Ödeme koşulları | TT,LC.Alipay.Western Union |
| Ödeme koşulları | L/C,D/A,D/P,T/T,Western Union |
|---|---|
| Yetenek temini | 30000/ay |
| Menşe yeri | Shandong Çin |