| Garanti | 1 Yıl |
|---|---|
| Özelleştirilmiş destek | OEM, ODM |
| Arama Boyutu | 63mm |
| Malzeme | Siyah çelik/paslanmaz çelik kasa |
| HİZMET | satış sonrası hizmeti tamamlayın |
| Garanti | 1 Yıl |
|---|---|
| Özelleştirilmiş destek | OEM |
| Boyut | 2" 1,5" 1" |
| Ödeme | çeşitli ödeme yöntemleri |
| Malzeme | SS316 |
| Özelleştirilmiş destek | OEM, ODM |
|---|---|
| Kadran boyutu | 6" ((2.5",4" isteğe bağlı) |
| Ölçüm aralığı | 0~6MPa |
| Kesinlik | %1,6 |
| Garanti | 1 yıl |
| Garanti | 1Y |
|---|---|
| Ürün Adı | manometreler |
| Malzeme | Paslanmaz çelik |
| Boyut | 60mm |
| Kesinlik | %2,5 |
| Operating temperature | -40 To 120 °C |
|---|---|
| Port | QingDao,ShangHai,Ningbo, Guangzhou |
| Mounting type | Panel Mount |
| Connection Size | 1/4 1/2"inch NPT,BSP |
| Dial Size | 2"(50mm) |
| Garanti | 10 yıl |
|---|---|
| Özelleştirilmiş destek | OEM |
| Boyut | 2,5"(63 mm) |
| Malzeme | siyah çelik veya paslanmaz çelik |
| Kesinlik | %2,5 |
| Garanti | 1 yıl |
|---|---|
| Özelleştirilmiş destek | OEM, ODM |
| Boyut | 2,5"(63 mm) |
| Ödeme | çeşitli ödeme yöntemleri |
| Malzeme | SS kasası ve Pirinç iç kısımlar |
| Doğruluk | Tam Ölçeğin ±%1,6'sı |
|---|---|
| İplik | 1/4 "1/2''bp/pt/npt/g/m |
| Işaretçi | Siyah Boyalı Alüminyum |
| Bağlantı | Alt Montaj |
| Pencere Malzemesi | Akrilik, Cam |