| Garanti | 1 yıl |
|---|---|
| Özelleştirilmiş destek | OEM, ODM |
| Malzeme | Siyah çelik |
| Orijinal yer | Çin'de yapılmış |
| Kadran boyutu | 60mm veya gereksinimlere göre yapılmış |
| Garanti | 1 yıl |
|---|---|
| Özelleştirilmiş destek | OEM, ODM |
| Yağ dolumu | Doldurulabilir |
| Malzeme | paslanmaz çelik kasa ve pirinç bağlantı |
| Basınç aralığı | 0~250Mpa, bar, mbar, vb. |
| Garanti | 1 yıl |
|---|---|
| Özelleştirilmiş destek | OEM, ODM, OBM |
| Malzeme | Paslanmaz çelik kasa |
| Orijinal yer | Çin'de yapılmış |
| Kadran boyutu | 100mm veya gereksinimlere göre yapılmış |
| Garanti | 1 yıl |
|---|---|
| Özelleştirilmiş destek | OEM, ODM, OBM |
| Hareket ve bağlantı | Paslanmaz çelik |
| İplik | Gereğince, gerektiği gibi |
| Bağlantı | Alt |
| Garanti | 1 yıl |
|---|---|
| Özelleştirilmiş destek | OEM, ODM |
| pencereler | Bardak |
| Aralık | 0-1000bar |
| Deneyim Üretmek | 10 yıl |
| Garanti | 1 yıl |
|---|---|
| Özelleştirilmiş destek | OEM, ODM |
| Malzeme | Siyah çelik kasa |
| Orijinal yer | Çin'de yapılmış |
| Kadran boyutu | 100mm veya gereksinimlere göre yapılmış |
| Garanti | 1 yıl |
|---|---|
| Özelleştirilmiş destek | OEM, ODM |
| Malzeme | Çelik |
| Orijinal yer | Çin'de yapılmış |
| Kadran boyutu | 50mm veya gereksinimlere göre yapılmış |
| Garanti | 1Y |
|---|---|
| Özelleştirilmiş destek | OEM, ODM, OBM |
| Ürün Adı | Bar basınç manometre |
| Malzeme | krom kaplı pirinç |
| Boyut | 22-25mm |
| Garanti | 1 yıl |
|---|---|
| Malzeme | Çelik, paslanmaz çelik |
| Kesinlik | 1,1.6 |
| İpek boyutu | 1/8, 1/4, 3/8 ve 1/2 inç |
| İplik Standardı | NPT,BSP,BSPT |
| Türü | Diyafram mühürü |
|---|---|
| Ödeme | çeşitli ödeme yöntemleri |
| İplik Standardı | NPT, BSP (G, PF), BSPT (ZG, PT) |
| Montaj Tipi | Doğrudan Alt veya Arka |
| Bağlantı Konumu | Alt |