| İplik | 1/8''g/npt/m |
|---|---|
| Ekran Tipi | Analog |
| Boyut | 23mm25mm28mm38mm |
| Ödeme | çeşitli ödeme yöntemleri |
| Senin fikrin | Kabul edilebilir. |
| Nominal boyut | 25 mm |
|---|---|
| Montaj | Geri |
| Ödeme | çeşitli ödeme yöntemleri |
| Liman | QINGDAO, ŞANGAY, NINGBO |
| Doğruluk | ±4% |
| İplik Standardı | NPT, BSP (G, PF), BSPT (ZG, PT) |
|---|---|
| Bağlantı Konumu | Alt |
| Ölçüm aralığı | 0~100MPa |
| Türü | Diyafram mühürü |
| Ödeme | çeşitli ödeme yöntemleri |
| Garanti | 1 yıl |
|---|---|
| Özelleştirilmiş destek | OEM |
| Kadran boyutu | 63mm |
| Malzeme | Siyah çelik/paslanmaz çelik kasa |
| Hizmet | satış sonrası hizmeti tamamlayın |
| Garanti | 1Y |
|---|---|
| Özelleştirilmiş destek | OEM, ODM, OBM |
| Malzeme | Siyah çelik kasa |
| Basınç aralığı | Vakum / Pozitif |
| Burdon tüpü | Körük |
| Şirket türü | Üreticisi |
|---|---|
| Özel Destek | OEM, ODM, OBM |
| Kadran boyutu | 2.5 inç 4 inç |
| Yağ | Gerektiği gibi |
| Basınç aralığı | 30inHG(vakum) 15000psi'ye kadar |
| Özel Destek | OEM, ODM, OBM |
|---|---|
| Malzeme | paslanmaz çelik kasa, pirinç iç kısımlar |
| İplik | 1/4''BSP /NPT/G/M... |
| Basınç aralığı | talepler olarak |
| Boyut | 63mm |
| Özel Destek | OEM, ODM, OBM |
|---|---|
| Malzeme | Paslanmaz çelik kasa |
| Orijinal yer | Çin'de yapılmış |
| Kadran boyutu | 100mm veya gereksinimlere göre yapılmış |
| Basınç aralığı | Gereksinimlere göre yapılır, Mpa, bar, psi, kg vb. |
| Garanti | 1 yıl |
|---|---|
| Özelleştirilmiş destek | OEM, ODM |
| Malzeme | Siyah çelik kasa |
| Orijinal yer | Çin'de yapılmış |
| Kadran boyutu | 60mm veya gereksinimlere göre yapılmış |
| Garanti | 1 yıl |
|---|---|
| Özelleştirilmiş destek | OEM, ODM |
| Ürün Adı | endüstriyel basınç göstergesi |
| Malzeme | Siyah çelik kasa |
| Orijinal yer | Çin'de yapılmış |