| Kasa Boyutu | 2.5" 4" 6" |
|---|---|
| pencereler | Bardak |
| Kesinlik | %1,6 |
| Malzeme | Paslanmaz çelik kasa/çelik kasa |
| Körük | fosfor bronz/paslanmaz çelik |
| Garanti | 1 yıl |
|---|---|
| Özelleştirilmiş destek | OEM |
| Kadran boyutu | 38mm |
| Malzeme | Çelik / Pirinç |
| Yağ | Yağ yok. |
| Garanti | 1 yıl |
|---|---|
| Özel Destek | OEM, ODM |
| Boyut | 2" ((50mm) |
| Malzeme | Paslanmaz çelik |
| Basınç aralığı | 0 ~ 100Mpa, bar, mbar, vb |
| Kadran boyutu | 60mm veya gereksinimlere göre yapılmış |
|---|---|
| Basınç aralığı | Gereksinimlere göre yapılır, Mpa, bar, psi, kg vb. |
| Dağı | Alt Montaj |
| Kalite | 1 yıl |
| Malzeme | Siyah çelik kasa |
| Garanti | 1 yıl |
|---|---|
| Özelleştirilmiş destek | OEM, ODM |
| Kadran boyutu | 63mm |
| Malzeme | Siyah çelik/paslanmaz çelik kasa |
| Hizmet | satış sonrası hizmeti tamamlayın |
| Garanti | 1 Yıl, 1 Yıl |
|---|---|
| Özel Destek | OEM, ODM |
| Kadran boyutu | 60 mm/2.5 inç |
| Malzeme | bakır bağlantısı olan paslanmaz çelik kabı |
| Hizmet | satış sonrası hizmeti tamamlayın |
| Özelleştirilmiş destek | OEM, ODM, OBM |
|---|---|
| Malzeme | mavi renkli çelik |
| Orijinal Yer | Çin yapımı |
| Arama Boyutu | 50 mm |
| Basınç Aralığı | Gereksinimlere göre yapılır, Mpa, bar, psi, kg vb. |
| Özelleştirilmiş destek | OEM, ODM, OBM |
|---|---|
| Nominal boyut | 65mm |
| Kesinlik | Opsiyonda %1, %0,5,%0,4,%0,2,%0,1,%0,05 |
| Görüntüle | 4-5 dijital LCD ekran |
| Garanti | 1Y |
| Garanti | 1 yıl |
|---|---|
| Özelleştirilmiş destek | OEM, ODM |
| Yağ dolumu | Doldurulabilir |
| Malzeme | paslanmaz çelik kasa ve pirinç bağlantı |
| Basınç aralığı | 0~250Mpa, bar, mbar, vb. |