| Garanti | 1 yıl |
|---|---|
| Özelleştirilmiş destek | OEM |
| Malzeme | Bakır bağlantısı olan siyah çelik kablo |
| Orijinal yer | Çin'de yapılmış |
| Kadran boyutu | 50 mm |
| Garanti | 1 yıl |
|---|---|
| Özelleştirilmiş destek | OEM, ODM |
| Kadran boyutu | 63mm |
| Malzeme | Siyah çelik/paslanmaz çelik kasa |
| Hizmet | satış sonrası hizmeti tamamlayın |
| Kapsül | Pirinç veya paslanmaz çelik |
|---|---|
| Bağlantı Boyutları | 1/2 |
| Bağlantı İpliği | BSP/NPT/G/M |
| Işaretçi | Alüminyum Siyah |
| Dosya malzemesi | siyah çelik veya paslanmaz çelik |
| Hizmet | satış sonrası hizmeti tamamlayın |
|---|---|
| Dosya malzemesi | siyah çelik veya paslanmaz çelik |
| Kapsül | Pirinç veya paslanmaz çelik |
| Aramak | Alüminyum |
| Liman | ÇİNGDAO |
| Kadran boyutu | 4 inç |
|---|---|
| pencereler | güvenli cam veya cam |
| Çalışma sıcaklığı | 0-200°C |
| Pencere Malzemesi | kalınlaştırılmış cam |
| Pencere | Cam veya plastik |
| Pencere | Cam veya plastik |
|---|---|
| Pencere Malzemesi | kalınlaştırılmış cam |
| Çalışma sıcaklığı | 0-200°C |
| Basınç aralığı | özel |
| Boyut | 100 mm |
| Montaj Tipi | Alt |
|---|---|
| Orijinal yer | Çin'de yapılmış |
| Dağı | Alt |
| Bağlantı İpliği | özel |
| Liman | QingDao, Şangay |
| Montaj Tipi | Alt |
|---|---|
| Orijinal yer | Çin'de yapılmış |
| Liman | QingDao, Şangay |
| Ölçüm aralığı | talepler olarak |
| Dağı | Alt |