| Garanti | 1 yıl |
|---|---|
| Özelleştirilmiş destek | OEM, ODM |
| Ürün Adı | kapsül alçak basınç göstergesi |
| Bağlantı | Alt |
| Malzeme | Siyah çelik |
| Garanti | 1 yıl |
|---|---|
| Özelleştirilmiş destek | OEM, ODM, OBM |
| Ürün Adı | paslanmaz çelik basınç göstergesi |
| Boyut | 100 mm |
| Malzeme | Paslanmaz çelik |
| Ürün Adı | Tamamen Paslanmaz Çelik Basınç Göstergesi Sıvı Dolgulu |
|---|---|
| Boyut | 4"((100mm) |
| Malzeme | Paslanmaz çelik |
| Kesinlik | %2,5/%1,6 |
| Özelleştirilmiş destek | OEM, ODM, OBM |
| Garanti | 1 Yıl, 1 Yıl |
|---|---|
| Özelleştirilmiş destek | OEM, ODM, OBM |
| Ürün Adı | basınç ölçer Çin |
| Malzeme | Tam paslanmaz çelik |
| Boyut | 80mm |
| Garanti | 1Y |
|---|---|
| Ürün Adı | tamamı paslanmaz çelik basınç göstergesi |
| Boyut | 100 mm |
| Malzeme | Paslanmaz çelik |
| Doğruluk | %1,6 |
| Ürün adı | Dijital basınç göstergesi |
|---|---|
| Özelleştirilmiş destek | OEM, ODM, OBM |
| Basınç Aralığı | -0.1-100 Mpa |
| Vaka boyutu | 100 mm |
| Ortam Sıcaklığı | -20°C~60°C |
| Oil Type | Availble To Fill Oil |
|---|---|
| Dağı | Altta |
| Kadran boyutu | 1.5 "-6" inç |
| Bourdon Tüp Malzemesi | fosforlu bronz |
| Basınç aralığı | 0 ~ 100Mpa, bar, mbar, vb |
| Deneyim Üretmek | 11 yıl |
|---|---|
| Movement Material | Brass |
| Aralık | 0-1000bar |
| Bourdon Tube Material | Phosphor Bronze |
| Connection Size | 1/4 1/2"inch NPT,BSP |
| Işaretçi | Alüminyum Siyah |
|---|---|
| Boyut | 63mm 100mm 150mm |
| Dosya malzemesi | siyah çelik veya paslanmaz çelik |
| Hizmet | satış sonrası hizmeti tamamlayın |
| Liman | ÇİNGDAO |
| Özelleştirilmiş destek | OEM, ODM, OBM |
|---|---|
| Ürün Adı | dijital basınç test göstergesi |
| Basınç aralığı | -0.1-100 Mpa |
| Kasa Boyutu | 63mm |
| Ortam Sıcaklığı | -20°C~60°C |