| Dial Size | 1.5"-6" Inches |
|---|---|
| Connection Material | Brass |
| Deneyim Üretmek | 11 yıl |
| Quality | 1 Year |
| Connection Size | 1/4 1/2"inch NPT,BSP |
| Producing Experience | 11 Years |
|---|---|
| Dağı | Altta |
| Hareket Malzemesi | Pirinç |
| Pressure Range | 0~100Mpa,bar,mbar,etc |
| Bağlantı malzemesi | Pirinç |
| Dosya malzemesi | siyah çelik veya paslanmaz çelik |
|---|---|
| Bağlantı Boyutları | 1/4 1/2 |
| Işaretçi | Alüminyum Siyah |
| Kapsül | Pirinç veya paslanmaz çelik |
| Liman | ÇİNGDAO |
| Boyut | 63mm 100mm 150mm |
|---|---|
| Kapsül | Pirinç veya paslanmaz çelik |
| Basınç Doğruluğu | %2,5 |
| Bağlantı İpliği | BSP/NPT/G/M |
| Aramak | Alüminyum |
| Basınç Doğruluğu | %2,5 |
|---|---|
| Işaretçi | Alüminyum Siyah |
| Liman | ÇİNGDAO |
| Dosya malzemesi | siyah çelik veya paslanmaz çelik |
| Aramak | Alüminyum |
| Hizmet | satış sonrası hizmeti tamamlayın |
|---|---|
| Dosya malzemesi | siyah çelik veya paslanmaz çelik |
| Kapsül | Pirinç veya paslanmaz çelik |
| Aramak | Alüminyum |
| Liman | ÇİNGDAO |
| Basınç Doğruluğu | %2,5 |
|---|---|
| Hizmet | satış sonrası hizmeti tamamlayın |
| Kapsül | Pirinç veya paslanmaz çelik |
| Dosya malzemesi | siyah çelik veya paslanmaz çelik |
| Liman | ÇİNGDAO |
| Aralık | Özel |
|---|---|
| Deneyim Üretmek | 10 yıl |
| Orijinal yer | Çin'de yapılmış |
| SAYISI | Paslanmaz çelik |
| Basınç aralığı | 0 ~ 100Mpa, bar, mbar, vb |
| Özelleştirilmiş destek | OEM, ODM, OBM |
|---|---|
| Ürün Adı | dijital basınç test göstergesi |
| Basınç aralığı | -0.1-100 Mpa |
| Kasa Boyutu | 63mm |
| Ortam Sıcaklığı | -20°C~60°C |
| Garanti | 1 yıl |
|---|---|
| Özelleştirilmiş destek | OEM, ODM |
| Yağ dolumu | Doldurulabilir |
| Malzeme | paslanmaz çelik kasa ve pirinç bağlantı |
| Basınç aralığı | 0 ~ 100Mpa, bar, mbar, vb |