| Malzeme | Pirinç bağlantılı çelik kasa |
|---|---|
| Kadran boyutu | 50 mm |
| Basınç aralığı | Gereksinimlere göre yapılır, Mpa, bar, psi, kg vb. |
| Dağı | Alt Montaj |
| Yağ Dolu | Yağsız/Kuru |
| Garanti | 1 yıl |
|---|---|
| Özelleştirilmiş destek | OEM, ODM |
| Malzeme | Bakır bağlantısı olan siyah çelik kablo |
| Orijinal yer | Çin'de yapılmış |
| Kadran boyutu | 100 mm |
| Garanti | 1 yıl |
|---|---|
| Özelleştirilmiş destek | OEM, ODM |
| Malzeme | Bakır bağlantısı olan siyah çelik kablo |
| Orijinal yer | Çin'de yapılmış |
| Basınç aralığı | Gereksinimlere göre yapılır, Mpa, bar, psi, kg vb. |
| Garanti | 1 yıl |
|---|---|
| Özelleştirilmiş destek | OEM, ODM |
| Malzeme | Bakır bağlantısı olan siyah çelik kablo |
| Orijinal yer | Çin'de yapılmış |
| Basınç aralığı | Gereksinimlere göre yapılır, Mpa, bar, psi, kg vb. |
| Özelleştirilmiş destek | OEM |
|---|---|
| Tarzı | Yağ yok. |
| Malzeme | Siyah çelik kabı, tunç hareket |
| Kasa Boyutu | 100 mm |
| Fabrika | Evet, Biz Fabrikayız |
| Garanti | 1 yıl |
|---|---|
| Özelleştirilmiş destek | OEM, ODM |
| Boyut | 63mm |
| Montaj | Alt |
| Malzeme | Paslanmaz çelik |
| Garanti | 1 yıl |
|---|---|
| Özelleştirilmiş destek | OEM, ODM |
| Kasa Boyutu | 150mm |
| Malzeme | Siyah çelik ve Pirinç |
| Fabrika | Evet, biz Fabrikayız |
| Garanti | 1 yıl |
|---|---|
| Özelleştirilmiş destek | OEM |
| Kadran boyutu | 38mm |
| Malzeme | Çelik / Pirinç |
| Yağ | Yağ yok. |
| Garanti | 1 yıl |
|---|---|
| Özelleştirilmiş destek | OEM, ODM |
| Yağ Dolu | Gliserin |
| Malzeme | Tamamı paslanmaz çelik |
| Bağlantı | Alt |
| Uygulama | Endüstriyel basınç ölçümü |
|---|---|
| Ölçüm aralığı | talepler olarak |
| Ödeme | çeşitli ödeme yöntemleri |
| Ana Pazar | dünyanın her yerinde |
| Montaj Tipi | Alt veya arka bağlantı |