| Doğruluk | +/- %2,5 |
|---|---|
| Bağlantı Tipi | NPT,BSP |
| Ölçüm aralığı | talepler olarak |
| Montaj Tipi | Alttan veya Arkadan Montaj |
| Ekran Tipi | Analog |
| Basınç aralığı | 30inHG(vakum) 15000psi'ye kadar |
|---|---|
| Doğruluk | Tam Ölçeğin ±%2,5 Veya ±%1,6'sı |
| Özel Destek | OEM, ODM, OBM |
| Bağlantı malzemesi | paslanmaz çelik veya siyah çelik |
| Deneyim Üretmek | 11 yıl |
| Producing Experience | 11 Years |
|---|---|
| Bağlantı Boyutu | 1/4 1/2 "inç NPT, BSP |
| Kadran boyutu | 1.5 "-6" inç |
| Bourdon Tube Material | Phosphor Bronze |
| Bağlantı malzemesi | Pirinç |
| Deneyim Üretmek | 11 yıl |
|---|---|
| Movement Material | Brass |
| Aralık | 0-1000bar |
| Bourdon Tube Material | Phosphor Bronze |
| Connection Size | 1/4 1/2"inch NPT,BSP |
| Company Type | Manufacturer |
|---|---|
| Port | QingDao,ShangHai,Ningbo,Guangzhou |
| Original Place | Made In China |
| Display Type | Analog |
| Size | 40mm-250mm |
| Işaretçi | Siyah Boyalı Alüminyum |
|---|---|
| Kaynak | Lazer kaynak |
| Kalite | 1 yıl |
| Bourton Tüpü | Paslanmaz çelik |
| Pencere Malzemesi | Akrilik |
| Yağ dolumu | Doldurulabilir |
|---|---|
| Hareket Malzemesi | Pirinç |
| Yağ Dolu | gliserin veya silikon |
| Konu Malzemesi | Pirinç |
| Liman | Qingdao, Şangay, Ningbo, Guangzhou |
| Producing Experience | 11 Years |
|---|---|
| Dağı | Altta |
| Hareket Malzemesi | Pirinç |
| Pressure Range | 0~100Mpa,bar,mbar,etc |
| Bağlantı malzemesi | Pirinç |
| Ödeme koşulları | L/C,D/A,D/P,T/T,Western Union |
|---|---|
| Sertifika | ISO CE |
| Bağlantı Boyutu | 1/4 inç |
|---|---|
| Özel Destek | OEM, ODM, OBM |
| Şirket türü | Üreticisi |
| Doğruluk | +/- %2,5 |
| Dosya malzemesi | çelik |