| Garanti | 1 yıl |
|---|---|
| Özelleştirilmiş destek | OEM, ODM |
| Malzeme | Siyah çelik |
| Orijinal yer | Çin'de yapılmış |
| Kadran boyutu | 50mm veya gereksinimlere göre yapılmış |
| Garanti | 1 yıl |
|---|---|
| Özelleştirilmiş destek | OEM, ODM |
| Yağ dolumu | Doldurulabilir |
| Malzeme | paslanmaz çelik kasa ve pirinç bağlantı |
| Basınç aralığı | 0~250Mpa, bar, mbar, vb. |
| Özelleştirilmiş destek | OEM, ODM, OBM |
|---|---|
| Malzeme | Paslanmaz çelik kasa |
| Orijinal yer | Çin'de yapılmış |
| Kadran boyutu | 100mm veya gereksinimlere göre yapılmış |
| Basınç aralığı | Gereksinimlere göre yapılır, Mpa, bar, psi, kg vb. |
| Özelleştirilmiş destek | OEM, ODM, OBM |
|---|---|
| Malzeme | Paslanmaz çelik kasa |
| Orijinal yer | Çin'de yapılmış |
| Kadran boyutu | 100mm veya gereksinimlere göre yapılmış |
| Basınç aralığı | Gereksinimlere göre yapılır, Mpa, bar, psi, kg vb. |
| Özelleştirilmiş destek | OEM, ODM |
|---|---|
| Yağ Dolu | Özel |
| Kasa Malzemesi | Paslanmaz çelik |
| Bağlantı | Pirinç |
| Montaj tipi | Alt |
| Garanti | 1 Yıl, 1 Yıl |
|---|---|
| Özelleştirilmiş destek | OEM, ODM |
| Kadran boyutu | 60 mm/2.5 inç |
| Malzeme | bakır bağlantısı olan paslanmaz çelik kabı |
| Hizmet | satış sonrası hizmeti tamamlayın |
| Işaretçi | Siyah Boyalı Alüminyum |
|---|---|
| Uygulama | Sanayi |
| Kaynak | Lazer kaynak |
| Pencere Malzemesi | Akrilik |
| Kalite | 1 yıl |
| Boyut | 80mm |
|---|---|
| Bağlantı | M20*1.5, 1/2,1/4 Veya Diğer |
| Eleman Malzemesi | 304s |
| Ekran Kipi | 5 Haneli Ekran + Analog Işın Göstergesi |
| Basınç Limitleri | Vakum,0-1000bar |