| Özelleştirilmiş destek | OEM, ODM, OBM |
|---|---|
| Orijinal Yer | Çin yapımı |
| Arama Boyutu | 40mm veya gereksinimlere göre yapılmış |
| Garanti | 1Y |
| Basınç Aralığı | Gereksinimlere göre yapılır, Mpa, bar, psi, kg vb. |
| Garanti | 1 yıl |
|---|---|
| Özelleştirilmiş destek | OEM, ODM |
| Malzeme | Paslanmaz çelik |
| Orijinal yer | Çin'de yapılmış |
| Kadran boyutu | 65mm veya 80mm/ 100mm |
| Garanti | 1 yıl |
|---|---|
| Özelleştirilmiş destek | OEM, ODM |
| Basınç aralığı | -0.1-100 Mpa |
| Kasa Boyutu | 63mm |
| Ortam Sıcaklığı | -10°C~60°C |
| Garanti | 1 yıl |
|---|---|
| Özelleştirilmiş destek | OEM |
| Nominal boyut | 80mm |
| Kesinlik | Opsiyonda %1, %0,5,%0,4,%0,2,%0,1,%0,05 |
| Görüntüle | 4-5 dijital LCD ekran |
| Özelleştirilmiş destek | OEM, ODM, OBM |
|---|---|
| Nominal boyut | 65mm |
| Kesinlik | Opsiyonda %1, %0,5,%0,4,%0,2,%0,1,%0,05 |
| Görüntüle | 4-5 dijital LCD ekran |
| Garanti | 1Y |
| Garanti | 1 yıl |
|---|---|
| Özelleştirilmiş destek | OEM |
| Basınç aralığı | -0.1-100 Mpa |
| Kasa Boyutu | 65mm |
| Ortam Sıcaklığı | -10°C~60°C |
| Özel Destek | OEM, ODM |
|---|---|
| Malzeme | Paslanmaz çelik kasa |
| Bağlantı | Alt |
| Garanti | 1 yıl |
| Boyut | 100 mm |
| Garanti | 1 yıl |
|---|---|
| Özelleştirilmiş destek | OEM, ODM |
| Yağ dolumu | Doldurulabilir |
| Kadran boyutu | 1.5" ((40mm) |
| Malzeme | paslanmaz çelik kasa ve pirinç bağlantı |
| Garanti | 1 yıl |
|---|---|
| Özelleştirilmiş destek | OEM |
| Yağ dolumu | Doldurulabilir |
| Malzeme | paslanmaz çelik kasa ve pirinç bağlantı |
| Basınç aralığı | 0 ~ 100Mpa, bar, mbar, vb |
| Garanti | 1 yıl |
|---|---|
| Malzeme | Paslanmaz çelik kasa |
| Orijinal yer | Çin'de yapılmış |
| Kadran boyutu | 50mm veya gereksinimlere göre yapılmış |
| Basınç aralığı | Gereksinimlere göre yapılır, Mpa, bar, psi, kg vb. |