| Garanti | 1 Y |
|---|---|
| Özelleştirilmiş destek | OEM, ODM, OBM |
| Malzeme | Siyah çelik kasa |
| Basınç aralığı | Vakum / Pozitif |
| Burdon tüpü | Körük |
| Özelleştirilmiş destek | OEM, ODM, OBM |
|---|---|
| Malzeme | Paslanmaz çelik |
| Basınç aralığı | Vakum / Pozitif |
| Burdon tüpü | Körük |
| Tarzı | Alt Montaj |
| Kasa Boyutu | 2.5" 4" 6" |
|---|---|
| pencereler | Bardak |
| Kesinlik | %1,6 |
| Malzeme | Paslanmaz çelik kasa/çelik kasa |
| Körük | fosfor bronz/paslanmaz çelik |
| Garanti | 1 yıl |
|---|---|
| Özelleştirilmiş destek | OEM, ODM |
| Kasa Boyutu | 4" |
| pencereler | güvenli cam veya cam |
| Kesinlik | 2.5/1.6% |
| Garanti | 1 yıl |
|---|---|
| Özelleştirilmiş destek | OEM |
| Boyut | 2" 1.5" |
| Ödeme | çeşitli ödeme yöntemleri |
| Malzeme | SS316 |
| Garanti | 1 yıl |
|---|---|
| Özelleştirilmiş destek | OEM, ODM, OBM |
| Boyut | 4"(100mm) |
| Ödeme | çeşitli ödeme yöntemleri |
| Malzeme | Paslanmaz çelik |
| Garanti | 1 yıl |
|---|---|
| Özelleştirilmiş destek | OEM |
| Boyut | 2,5"(60mm) |
| Ödeme | çeşitli ödeme yöntemleri |
| Malzeme | Paslanmaz çelik |
| Garanti | 1Y |
|---|---|
| Özelleştirilmiş destek | OEM, ODM, OBM |
| Boyut | 4"(100mm) |
| Ödeme | çeşitli ödeme yöntemleri |
| Malzeme | Paslanmaz çelik |
| Özelleştirilmiş destek | OEM, ODM, OBM |
|---|---|
| Boyut | 4"(100mm) |
| Ödeme | çeşitli ödeme yöntemleri |
| Garanti | 1 yıl |
| Malzeme | Paslanmaz çelik |
| Garanti | 1 yıl |
|---|---|
| Özelleştirilmiş destek | OEM, ODM |
| Kasa Boyutu | 4" |
| pencereler | güvenli cam veya cam |
| Kesinlik | %1,6 |