| Özel Destek | OEM, ODM, OBM |
|---|---|
| Malzeme | paslanmaz çelik kasa, pirinç iç kısımlar |
| İplik | 1/4''PT/NPT/G/M |
| Basınç aralığı | talepler olarak |
| Boyut | 63mm |
| Garanti | 1Y |
|---|---|
| Özel Destek | OEM, ODM, OBM |
| Basınç aralığı | Vakum / Pozitif |
| Burdon tüpü | Körük |
| Tarzı | Alt Montaj |
| Özel Destek | OEM, ODM, OBM |
|---|---|
| Malzeme | Paslanmaz çelik kasa |
| Kadran boyutu | 40mm veya gereksinimlere göre yapılmış |
| Basınç aralığı | Gereksinimlere göre yapılır, Mpa, bar, psi, kg vb. |
| Kalite | 1 yıl |
| Garanti | 1Y |
|---|---|
| Malzeme | Siyah çelik |
| Orijinal yer | Çin'de yapılmış |
| Basınç aralığı | Gereksinimlere göre yapılır, Mpa, bar, psi, kg vb. |
| Dağı | Alt |
| Garanti | 1Y |
|---|---|
| Özelleştirilmiş destek | OEM, ODM, OBM |
| Kutu Malzemesi | Çelik kasa |
| Düzeneğin orijinal filtreleme verimliliği | 30 mm |
| Kesinlik | % 4 |
| Özelleştirilmiş destek | OEM, ODM, OBM |
|---|---|
| Malzeme | Plastik |
| Orijinal Yer | Çin yapımı |
| Arama Boyutu | 40mm |
| Basınç Aralığı | Gereksinimlere göre yapılır, Mpa, bar, psi, kg vb. |
| Özelleştirilmiş destek | OEM, ODM, OBM |
|---|---|
| Malzeme | mavi renkli çelik |
| Orijinal Yer | Çin yapımı |
| Arama Boyutu | 50 mm |
| Basınç Aralığı | Gereksinimlere göre yapılır, Mpa, bar, psi, kg vb. |
| özelleştirilmiş destek | OEM, ODM, OBM |
|---|---|
| Malzeme | Siyah çelik |
| Orijinal Yer | ÇİN YAPIMI |
| Arama Boyutu | 60 mm |
| Basınç aralığı | Gereksinimlere göre yapılır, Mpa, bar, psi, kg vb. |
| Garanti | 1 yıl |
|---|---|
| Özelleştirilmiş destek | OEM, ODM |
| Malzeme | Siyah çelik |
| Orijinal yer | Çin'de yapılmış |
| Kadran boyutu | 50mm veya gereksinimlere göre yapılmış |