| Garanti | 1 yıl |
|---|---|
| Özelleştirilmiş destek | OEM, ODM |
| Boyut | 2,5"(63 mm) |
| Ödeme | çeşitli ödeme yöntemleri |
| Malzeme | SS kasası ve Pirinç iç kısımlar |
| Garanti | 10 yıl |
|---|---|
| Özelleştirilmiş destek | OEM |
| Boyut | 2,5"(63 mm) |
| Malzeme | siyah çelik veya paslanmaz çelik |
| Kesinlik | %2,5 |
| Özelleştirilmiş destek | OEM, ODM, OBM |
|---|---|
| Ürün Adı | dijital basınç test göstergesi |
| Basınç aralığı | -0.1-100 Mpa |
| Kasa Boyutu | 63mm |
| Ortam Sıcaklığı | -20°C~60°C |
| Garanti | 1 yıl |
|---|---|
| Özelleştirilmiş destek | OEM, ODM |
| Malzeme | Bakır bağlantısı olan siyah çelik kablo |
| Orijinal yer | Çin'de yapılmış |
| Kadran boyutu | 50mm veya gereksinimlere göre yapılmış |
| Garanti | 1Y |
|---|---|
| Özel Destek | OEM, ODM, OBM |
| Ürün Adı | Bar basınç manometre |
| Malzeme | krom kaplı pirinç |
| Boyut | 22-28mm |
| Yağ dolumu | Doldurulabilir |
|---|---|
| Hareket Malzemesi | Pirinç |
| Aralık | Özel |
| Konu Malzemesi | Pirinç |
| Orijinal yer | Çin'de yapılmış |
| Bourton Tüpü | Paslanmaz çelik |
|---|---|
| Işaretçi | Siyah Boyalı Alüminyum |
| Boyut | 100 mm |
| Dağı | arka montaj |
| Uygulama | Sanayi |
| Garanti | 1 yıl |
|---|---|
| Özelleştirilmiş destek | OEM, ODM, OBM |
| Malzeme | Paslanmaz çelik kasa |
| Orijinal yer | Çin'de yapılmış |
| Kadran boyutu | 100mm veya gereksinimlere göre yapılmış |
| Türü | Diyafram mühürü |
|---|---|
| Liman | Qingdao/Şanghay/Ningbo |
| Bağlantı | Alt |
| Kadran Malzemesi | Alüminyum |
| Bağlantı Boyutu | 1/4 1/2 "inç NPT BSP ... |