| Garanti | 1 yıl |
|---|---|
| Özelleştirilmiş destek | OEM, ODM |
| pencereler | Bardak |
| Aralık | 0-1000bar |
| Deneyim Üretmek | 10 yıl |
| Garanti | 1 Yıl |
|---|---|
| Özelleştirilmiş destek | OEM, ODM |
| Arama Boyutu | 63mm |
| Malzeme | Siyah çelik/paslanmaz çelik kasa |
| HİZMET | satış sonrası hizmeti tamamlayın |
| Garanti | 1 Yıl |
|---|---|
| Özelleştirilmiş destek | OEM |
| Boyut | 2" 1,5" 1" |
| Ödeme | çeşitli ödeme yöntemleri |
| Malzeme | SS316 |
| Garanti | 1Y |
|---|---|
| Özelleştirilmiş destek | OEM, ODM, OBM |
| Malzeme | Siyah çelik |
| Orijinal Yer | Çin yapımı |
| Basınç Aralığı | Gereksinimlere göre yapılır, Mpa, bar, psi, kg vb. |
| Özelleştirilmiş destek | OEM, ODM, OBM |
|---|---|
| Malzeme | mavi renkli çelik |
| Orijinal Yer | Çin yapımı |
| Arama Boyutu | 50mm veya gereksinimlere göre yapılmış |
| Basınç Aralığı | Gereksinimlere göre yapılır, Mpa, bar, psi, kg vb. |
| Özelleştirilmiş destek | OEM, ODM, OBM |
|---|---|
| Malzeme | mavi renkli çelik |
| Orijinal Yer | Çin yapımı |
| Arama Boyutu | 50 mm |
| Basınç Aralığı | Gereksinimlere göre yapılır, Mpa, bar, psi, kg vb. |
| Garanti | 1 yıl |
|---|---|
| Özelleştirilmiş destek | OEM, ODM |
| Kasa Boyutu | 2.5" ((60mm), ((2",2.5",4",6" seçeneği) |
| Sertifika | ISO9001, CE |
| Dağı | back , bottom. arka, alt. panel panel |
| Operating temperature | -40 To 120 °C |
|---|---|
| Port | QingDao,ShangHai,Ningbo, Guangzhou |
| Mounting type | Panel Mount |
| Connection Size | 1/4 1/2"inch NPT,BSP |
| Dial Size | 2"(50mm) |