| Boyut | 4"(100mm) |
|---|---|
| Ödeme | çeşitli ödeme yöntemleri |
| Malzeme | SS kağıdı ve SS içleri |
| Anahtar Kelime | Basınç ölçer |
| Özelleştirilmiş destek | OEM, ODM |
| Garanti | 1 yıl |
|---|---|
| Özelleştirilmiş destek | OEM, ODM, OBM |
| Ürün Adı | diyafram basınç göstergesi |
| Dava | Paslanmaz çelik |
| Boyut | 100 mm |
| Garanti | 1Y, 1 Yıl |
|---|---|
| Özelleştirilmiş destek | OEM, ODM, OBM |
| Ürün Adı | diyafram contası basınç göstergesi |
| Dava | Paslanmaz çelik |
| Boyut | 100 mm |
| Özelleştirilmiş destek | OEM, ODM, OBM |
|---|---|
| Ürün Adı | basınç göstergesi manometresi |
| Malzeme | krom kaplı pirinç |
| Boyut | Özel |
| Dağı | Geri |
| Garanti | 1 yıl |
|---|---|
| Özelleştirilmiş destek | OEM, ODM, OBM |
| Ürün Adı | basınç göstergesi manometresi |
| Malzeme | krom kaplı pirinç |
| Boyut | Özel |
| Garanti | 1 yıl |
|---|---|
| Özelleştirilmiş destek | OEM, ODM, OBM |
| Ürün Adı | özel basınç ölçer |
| Malzeme | krom kaplı pirinç |
| Boyut | Özel |
| Ürün Adı | 1 inçlik basınç ölçer |
|---|---|
| Malzeme | krom kaplı pirinç |
| Boyut | 22-25mm |
| Montaj | Geri |
| Liman | ÇİNGDAO |
| Garanti | 1 yıl |
|---|---|
| Özelleştirilmiş destek | OEM, ODM |
| Basınç aralığı | 0~300 bar |
| Montaj | Geri |
| Türü | mini basınç göstergesi |
| Ürün Adı | 23mm basınç ölçümü |
|---|---|
| Garanti | 1Y |
| Özelleştirilmiş destek | OEM, ODM |
| Malzeme | krom kaplı pirinç |
| Boyut | Özel |
| Garanti | 1Y, 1 Yıl |
|---|---|
| Özelleştirilmiş destek | OEM, ODM |
| Ürün Adı | yüksek sıcaklık basınç ölçer |
| Dava | SS316 |
| Boyut | 100 mm |