| Boyut | 2" (50mm) |
|---|---|
| Malzeme | Siyah çelik kabı ve tunç iç kısımları |
| Garanti | 1 yıl |
| Dağı | Radial montaj |
| Kesinlik | %2,5 |
| Ürün Adı | mini basınç göstergesi |
|---|---|
| Boyut | 38mm |
| Malzeme | Çelik |
| Özelleştirilmiş destek | OEM, ODM, OBM |
| Kesinlik | %4 |
| Garanti | 1Y |
|---|---|
| Ürün Adı | tamamı paslanmaz çelik basınç göstergesi |
| Boyut | 100 mm |
| Malzeme | Paslanmaz çelik |
| Doğruluk | %1,6 |
| Özelleştirilmiş destek | OEM, ODM |
|---|---|
| Kasa Boyutu | 80mm |
| Kesinlik | %1,6 |
| Bağlantı İpliği | NPT,BSP(G,PF),BSPT(ZG,PT)1/2" |
| Garanti | 1 yıl |
| Özel Destek | OEM, ODM |
|---|---|
| Işaretçi | Alüminyum |
| Dağı | Radial veya Geri |
| Malzeme | Siyah çelik veya paslanmaz çelik kasa |
| Uygulama | Hem pozitif hem de negatif basıncı ölçmek için uygun |
| Doğruluk sınıfı | ±%2,5 |
|---|---|
| Yağ dolumu | Yağ doldurmak mümkün değil |
| Bağlantı | Paslanmaz çelik |
| Sıvı Dolgulu | Hayır |
| Ölçek aralığı | Basınç 0 .. 1000 Bar |
| Ölçek aralığı | Basınç 0 .. 1000 Bar |
|---|---|
| Çapraz | 63mm |
| OEM HİZMETİ | Kabul et. |
| Bağlantı | Paslanmaz çelik |
| Sıvı Dolgulu | Hayır |
| Uygulama | Hem pozitif hem de negatif basıncı ölçmek için uygun |
|---|---|
| Işaretçi | Alüminyum |
| Dağı | Radial veya Geri |
| Malzeme | Siyah çelik veya paslanmaz çelik kasa |
| Özel Destek | OEM, ODM |
| Malzeme | Siyah çelik veya paslanmaz çelik kasa |
|---|---|
| Dağı | Radial veya Geri |
| Uygulama | Hem pozitif hem de negatif basıncı ölçmek için uygun |
| Yağ Dolu | Yağsız/Kuru |
| Özel Destek | OEM, ODM |
| Dial Size | 1.5"-6" Inches |
|---|---|
| Connection Material | Brass |
| Deneyim Üretmek | 11 yıl |
| Quality | 1 Year |
| Connection Size | 1/4 1/2"inch NPT,BSP |