| Işaretçi | Alüminyum |
|---|---|
| Malzeme | Siyah çelik veya paslanmaz çelik kasa |
| Yağ Dolu | Glisein veya silikon |
| Özel Destek | OEM, ODM |
| Uygulama | Hem pozitif hem de negatif basıncı ölçmek için uygun |
| Işaretçi | Alüminyum |
|---|---|
| Yağ Dolu | Yağsız/Kuru |
| Özel Destek | OEM, ODM |
| Uygulama | Hem pozitif hem de negatif basıncı ölçmek için uygun |
| Dağı | Radial veya Geri |
| Ödeme koşulları | L/C,D/A,D/P,T/T,Western Union |
|---|---|
| Sertifika | ISO CE |
| Yağ dolumu | Yağ doldurmak mümkün değil |
|---|---|
| Doğruluk sınıfı | ±%1,6 |
| Çapraz | 63mm 100mm |
| Ölçek aralığı | Basınç 0 .. 1000 Bar |
| Malzeme | Paslanmaz çelik |
| Oil Type | Availble To Fill Oil |
|---|---|
| Dağı | Altta |
| Kadran boyutu | 1.5 "-6" inç |
| Bourdon Tüp Malzemesi | fosforlu bronz |
| Basınç aralığı | 0 ~ 100Mpa, bar, mbar, vb |
| Size | 40mm-250mm |
|---|---|
| Company Type | Manufacturer |
| Port | QingDao,ShangHai,Ningbo,Guangzhou |
| Original Place | Made In China |
| Display Type | Analog |
| Garanti | 1 yıl |
|---|---|
| Özelleştirilmiş destek | OEM, ODM |
| Yağ Dolu | Yağ doldurmak için kullanılabilir |
| Malzeme | Paslanmaz çelik kasa |
| Bağlantı | Alt |
| Garanti | 1 yıl |
|---|---|
| Özelleştirilmiş destek | OEM, ODM, OBM |
| Malzeme | Paslanmaz çelik kasa |
| Orijinal yer | Çin'de yapılmış |
| Kadran boyutu | 63mm veya gereksinimlere göre yapılmış |
| Garanti | 1 yıl |
|---|---|
| Özelleştirilmiş destek | OEM |
| Malzeme | Paslanmaz çelik kasa |
| Orijinal yer | Çin'de yapılmış |
| Kadran boyutu | 40mm veya gereksinimlere göre yapılmış |
| Özelleştirilmiş destek | OEM, ODM, OBM |
|---|---|
| Malzeme | Paslanmaz çelik kasa |
| Orijinal yer | Çin'de yapılmış |
| Kadran boyutu | 63mm veya gereksinimlere göre yapılmış |
| Basınç aralığı | Gereksinimlere göre yapılır, Mpa, bar, psi, kg vb. |